Kokteilis
Baudi

VIDEO. Jānis Būkums un “X Faktora” Reinis Liepa nāk klajā ar jaunu kopdziesmu0

Publicitātes foto

Grupa “JĀNIS BUKUMS” sadarbībā ar “X Faktora” dalībnieku un dziedātāju Reini Liepu publicē kopdziesmu “Grēksūdze Nr. 2”, ziņo par grupas jaunumiem un topošo ceturto albumu ar darba nosaukumu “Septītās Dienas Burvis”.

Dziesma “Grēksūdze Nr. 2” ir tapusi sadarbībā ar “X Faktora” favorītu – dziedātāju Reini Liepu.

Publicitātes foto

Jānis Bukums: “Ar Reini Liepu bijām pazīstami jau ilgi pirms “X Faktora”. Man bija padomā pāraranžēt vienu dziesmu no grupas pirmā albuma duetā ar kādu dziedātāju, un sakrita, ka Reinis bija tas, kam šī dziesma ļoti piestāvēja pēc rakstura un tēla. Dziesma aizskar vairākas smagas un sāpīgas tēmas, un daļēji mūsu dzīvesstāsti sakrīt – tā ir mūsu nu jau kopīgā grēksūdze, tāpēc Reinis spēja ielikt savos vārdos atbilstošās emocijas un attieksmi.”

Grupa turpina darbu pie ceturtā albuma ar darba nosaukumu “Septītās Dienas Burvis”. Albumā paredzēts iekļaut vismaz 8 jaunas, līdz šim nedzirdētas dziesmas un daļa no tām jau ierakstīta sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”. Albumu paredzēts izdot līdz 2020. gada beigām.

Arī šo albumu ievadīs vairāki priekšvēstneši – singli un mūzikas video. “Covid-19 krīze mūsu plānus pārcēla vairākus mēnešus uz priekšu, bet arī pirms šī albuma prezentēšanas mēs vēl publicēsim vairākus mūzikas klipus. Svaigas vēsmas grupas skanējumā ievieš arī jaunais grupas ģitārists Gunārs Orlovskis, kā arī šobrīd varu pateikt, ka jauno dziesmu skanējums būs lecīgāks un izaicinošāks – arī šoreiz tas ir evolucionējis jaunā virzienā.”

Dziesmai tapis arī liriks video, ko veidojis multimākslinieks Ēriks Saksons:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 1 stunda
LE
LETA
Veselam
Aizvadītajā diennaktī nav reģistrēti jauni Covid-19 gadījumi, bet viens slimnieks stacionēts
26 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Mūžībā devies rakstnieks un publicists Artūrs Snips
15 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Publiskoti oficiālie Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu rezultāti
31 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kā atšķiras un sakrīt krievvalodīgo interešu aizstāvju viedokļi? Priekšvēlēšanu duelī “Cīņa par Rīgu” Inna Djeri un Jānis Kuzins 1
47 minūtes