Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Kaimiņzemē Lietuvā strauju popularitāti gūst jogas nodarbības, kurās piedalās arī kucēni 23

Lietuvā modē ienācis itin mīlīgs divtūkstošo gadu sākuma trends – suņu joga. Šādas nodarbības pieejamas ikvienam interesentam, vēstīts LTV Ziņu dienesta veidotajā sižetā. Lai arī daži atzīst, ka kucēnu klātbūtne novērš uzmanību no pašas vingrošanas, pasniedzēji atzīst, ka emocionālais ieguvums no kucēnu klātbūtnes tomēr ir lielāks.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Tomēr, kā jau ierasti, arī šim ir kritiķi, kas savu viedokli oponē ar to, ka kucēnu klātbūtne novērš uzmanību no nodarbības un sanāk nenopietna attieksme pret to. Tomēr tie, kas uz to raugās pozitīvi, teic, ka arī pašiem kucēniem šīs nodarbības nozīmē daudz, jo kucēniem agrā vecumā ir iespēja socializēties.

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, kur šobrīd šis “trends” kļūst gana populārs, kucēnu klātbūtne ir “rotējoša” – dažādi kucēni piedalās dažādās nodarbības. Tiesa, jāievēro būtisks nosacījums – kucēni jogu drīkst apmeklēt tikai tad, kad ir saņēmuši visas vakcīnas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.