Ekrānuzņēmums/Degpunktā

VIDEO: Kaimiņš aizdedzina bērnu ratiņus, mājā izraisot nopietnu ugunsgrēku 0

Jelgavā kāds vīrietis daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā aizdedzinājis bērnu ratiņus. Pēc tam liesmas pārņēmušas visu kāpņu telpu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

TV24
Izrādās, ka mēs paši esam vainīgi: kāpēc tiek paaugstinātas degvielas cenas, ja tā ir iepriekš iepirkta? 1
Kokteilis
Naudas magnēti: šīs 3 zodiaka zīmes drīz sāks grābt naudu
Šie produkti var padarīt tevi smaržīgu vai… nepievilcīgu! Uzzini, ko ēst, lai smaržotu labāk
Lasīt citas ziņas

“Nu jau viss kārtībā. Es nezinu, kas te notika, bet gandrīz jau pa logu dabūju lēkt ārā! Bet, kas un no kurienes – nezinu. Mani nāca glābt ātrā palīdzība. Šobrīd mani nedrīkst uztraukt,” stāsta mājas iedzīvotāja Anna.

Lai novērtētu postažu, pamazām mājās sāk atgriezties tie iedzīvotāji, kuri bija spējīgi evakuēties, izmantojot glābēju dotās maskas elpošanai nepiemērotā vidē.
CITI ŠOBRĪD LASA

Vietējie saka, – dedzināšanas beigsies tikai tad, kad nevēlamais kaimiņš sēdēs aiz restēm vai arī kāds ies bojā.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.