Mārtiņš Karsums (centrā).

Mārtiņš Karsums guvis otro vārtus KHL čempionāta 12. sezonā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” un Minskas “Dinamo” spēles 24. minūtē Karsums pie savas aizsardzības zonas zilās līnijas atņēma ripu pretiniekam un aizmuka vienatnē pret minskiešu vārtsargu Aleksandru Osipkovu, panākot 4:2 savas komandas labā.

“Spartak” un Minskas “Dinamo” spēlē mājinieki atspēlējās no 0:2 un izvirzījās vadībā ar 4:2, tomēr minskieši otrajā trešdaļā panāca 4:4, bet mača 58. minūtē guva uzvaras vārtus – 4:5.

Karsumam tie bija otrie vārti šajā sezonā, bet pirmos viņš guva atklāšanas mačā Rīgā pret “Dinamo”.