Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Klostera sienas ir nomainījušas ģimenes sienas”: Uģis Kuģis atklāj, ka divas stundas dienā skaita lūgšanas 42

Latvijā pazīstamākais krišnaīts, garīgais skolotājs un attiecību konsultants Uģis Kuģis uzreiz paliek dusmīgs, kad sociālajos tīklos lasa par “karmu” un “karmas tīrīšanu”, būšanu garīgam un meditēšanu uz lietām.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Ja cilvēka karma ir tīra, tas nozīmē, ka viņš nomirst! Viņaprāt, tas nav labi – izlikties par spirituālu: “Mums nav tā, ka mums pandēmija lika pēkšņi sākt meditēt un kļūt garīgiem, kas tagad ir super populāri “Facebook”. Visi meditē, visi garīgojas, bet īstenībā tās visas lietas ir jādara principā katru dienu. Meditācija nenozīmē to, ka to sēdi lotosa pozā, kājas aiz ausīm aizlicis.”

Viņš to, ko dara, praktizē jau 17 gadus un īsti nekas nav mainījies: “Klostera sienas ir nomainījušas ģimenes sienas. Mums garīgums sākas ļoti agri no rīta – sieva ceļas pat ātrāk par mani, līdz sešiem rītā. Līdz deviņiem rītā mēs onlainā klausāmies lekcijas par garīgām tēmām. Mums katru dienu ir arī kopumā divas stundas jāskaita lūgšanas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Patiesa mīlestība un garīgums nozīmē to, ka mums izstrādājas trīs īpašības: pacietība, pazemība un nekā negaidīšana atpakaļ no citiem cilvēkiem,” TV šovā “Mīla burbulī” saka Uģis Kuģis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.