Rodions Kurucs par asumiem pret Džonā Boldenu sezonas pēdējā spēlē tika izraidīts no zāles.

NBA čempionātā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā spēlē Bruklinas “Nets” viesos ar 100:122 (15:32, 16:28, 33:35, 36:27) piekāpās Filadelfijas “76ers” un sērijā zaudēja ar 1-4. Latviešu basketbolists Rodions Kurucs guva 14 punktus un mača izskaņā tika izraidīts no zāles par asumu uzsākšanu pret Džonā Boldenu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Nets” izgāza spēles pirmās minūtes, kuras zaudēja ar 3:25. Viesiem vairs neizdevās atgriezties cīņā par uzvaru un sērijas pagarināšanu. Spēles gaitā “76ers” pārsvars sasniedza 39 punktus. Bruklinas komandai izdevās uzvarēt sērijas pirmo sēli Filadelfijā un radīt intrigu, kurai gan nebija turpinājuma.

“76ers” sastāvā ar 23 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm rezultatīvākais bija Džoels Embīds; “Nets” rindās ar 21 punktiem izcēlās Ronda Holiss-Džefersons.

Rodions Kurucs šoreiz laukumā pirmo reizi devās tikai otrajā puslaikā, 15 minūtēs guva 14 punktus (2p. 2/5, 3p. 2/3, 1p. 4/5), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un reizi rezultatīvi piespēlēja.

Mača priekšpēdējā minūtē Kurucs saķērās ar filadelfiešu spēlētāju Džonā Boldenu, asumos iesaistījās arī citi abu komandu spēlētāji. Tiesneši lēma no laukuma noraidīt pa diviem spēlētājiem no katras komandas, tostarp arī Kurucu. Cēsiniekam tas ir pirmais noraidījums NBA spēlētāja karjerā. Par to pienākas vismaz 2000 dolārus liela soda nauda.