VIDEO. “Murgs ir beidzies…” Ukrainiete atgriežas no krievu gūsta un skauj savu dēlu, kuru nav redzējusi divus gadus 58

Ukrainas tiesībsarga birojs dalījies ar aizkustinošu video, kurā redzams, kā ukrainiete, kas tik tikko atgriezusies no krievu gūsta, apskauj savu dēlu, kuru nav redzējusi divus gadus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Šī ir īsta dāvana zēnam, jo 24.maijā puisim bija dzimšanas diena. Gan viņš, gan viņa māte ir emociju pārņemti. “Murgs ir beidzies…” izplūstot asarās un skaujot savus tuviniekus, nosaka sieviete.

31. maijā Ukrainas tiesībsargs Dmitro Lubinets dalījies ar prieka pilnu ziņu: “Esmu neticami priecīgs paziņot, ka šodien notika karagūstekņu apmaiņa. 75 mūsu cilvēki atgriežas savā dzimtajā zemē!” Viņu vidū ir bruņoto spēku un Zemessardzes karavīri, robežsargi, kā arī četri civiliedzīvotāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Aizstāvji, kuri šodien pēc ilgiem laikiem dzirdēja savu tuvinieku balsis, bija emociju pilni. Ģimeņu locekļi reaģēja ne mazāk emocionāli, jo daļa savu tuvinieku balsis nebija dzirdējuši kopš krievu iebrukuma,” vēsta Ukrainas tiesībsargs.

Pēc atgriešanās dzimtenē viņus sagaidīja siltas vakariņas, tīru apģērbu saņemšana, medicīniskā pārbaude, dokumentu, bankas karšu atjaunošana un rehabilitācija.

Līdz šim Dzimtenē atgriezušies 3210 ukraiņi, ziņo tiesībsargs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.