VIDEO. “Mūsu problēma ir tāda, ka šo visu vajadzēja paredzēt ātrāk!”: ekonomists par rēķinu “cenu šoku” 74

Ekonomists, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš viesojoties TV24 raidījumā “Esi informēts” sarunā ar žurnālistu Ansi Bogustovu apsprieda šā brīža rēķinu cenu kāpumu. Viņaprāt, to visu vajadzēja paredzēt ātrāk.

Kokteilis
TESTS. Kurš zieds jums patīk visvairāk? Izvēlieties un noskaidrojiet, kas jūs padara īpašu citu acīs
“Kā lai nekrīt kārdinājumā?” Cilvēki gāž otrādi “Mego” veikalus – pie vainas īpaši vilinoša akcija
Kokteilis
Lielā piektdiena, Klusā sestdiena un Lieldiena: ko nedrīkst darīt šajās dienās, lai nepievilinātu neveiksmi 1
Lasīt citas ziņas

“Politiķiem vajadzēja 30 gadus, lai vispār saprastu, kur ir problēma. Tagad vēl zaļais kurss nav pieņemts. Un tikai tad, kad mēs ieraudzīsim reāli to kursu, tad mēs redzēsim, kas tur būs… Es gribu teikt, ka fiziskā pasaulē lietas notiek lēnāk,” – viņš teica.

“Valdībai šobrīd ir jārisina iedzīvotāju konkrētās problēmas. Mūsu problēma ir tāda, ka šo visu vajadzēja paredzēt ātrāk un vim enerģētikas plānam bija jābūt ātrāk!” – viņš uzskata.
“Cenu šoks” (Esi informēts)

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.