Dziedātāja Aminata Savadogo

VIDEO. “Nevarēju sagaidīt Ziemassvētku, lai uzvilktu šo kleitu” – dziedātāja Aminata satriecošā minikleitā demonstrē slaidās kājas 36

Talantīgā latviešu dziedātāja Aminata Savadogo vietnē “Instagram” atrādījusi savu pievilcīgo figūru – viņa ģērbusies melnas krāsas mini kleitā un gatavojas priekšnesumam.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
TV24
“Neviens nevarēja saprast, kas tas par ieroci!” Slaidiņš atklāj interesantu incidentu “Zapad 2025” laikā
Lasīt citas ziņas

“Nevarēju sagaidīt Ziemassvētku, lai uzvilktu šo kleitu. Tāpēc izlēmu to izmantot savā priekšnesumā” – viņa raksta pie publicētā video.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nesen dziedātāja raidījumu ciklā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis” stāstīja, ka dzīvojot pilsētas centrā, daudz pārvietojas ar kājām un ir pat pārdevusi savu automašīnu – viņa atzina, staigāšana ir labs kardio treniņš un palīdz uzturēt skaistu figūru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.