VIDEO. Polijas Radio orķestris ticis pie jauna diriģenta – pat vairākiem! Izveidots unikāls ieraksts, kuru diriģējušas suņu astes 9

Suņu saimnieki vienmēr ir izmantojuši dzīvnieka asti, lai novērtētu viņu noskaņojumu. Jo ātrāk viņi to luncina, jo laimīgāki viņi ir! Līdzīgi kā muzikālā diriģenta zizlis… Kas notiek, ja viens nomaina otru – aste kļūst par orķestra diriģentu?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Sirdi sildošā eksperimentā “Pedigree” izvirzīja Polijas Radio orķestra priekšplānā vairākus suņus. Video redzams, kā orķestris seko suņa priekšzīmei un rada muzikālu prieku no mainīgā astes kustināšanas ātruma.

Lai radītu virkni mūzikas skaņdarbu, suņi tika stimulēti ar dažādām rotaļlietām, gardumiem un priekšmetiem, iegūstot plašu astes kustības diapazonu, kam orķestris varēja sekot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja vēlies noklausīties suņu vadībā radītās melodijas, “Pedigree” ir izlaidis mūziku vairākās mūzikas straumēšanas platformās, tostarp “Spotify” un “Amazon Music”.

Par katru atskaņojumu “Pedigree” ziedos “Pedigree” fondam, kura mērķis ir palīdzēt suņiem, kuriem tā nepieciešama, lai atrastu mīlošas mājas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.