AP/Scanpix

VIDEO: Porziņģis pirms izšķirošā uzbrukuma māj ar roku kādam tribīnēs? 0

Pievieno LA.LV

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” svētdien NBA mačā savā mājās ar 96:99 zaudēja Atlantas “Hawks”. Televīzijas kameras piefiksējušas, ka 3,5 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad ņujorkiešiem bija trīs punktu deficīts un komandas biedrs gatavojās ievadīt bumbu spēlē, latvietis kādam tribīnēs it kā māj ar roku.

Auto eksperti nosauc lietotos modeļus, kurus 2026. gadā iesaka pirkt bez riska “iegrābties”
Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Lasīt citas ziņas

Tuvplānā tiešām izskatās, ka tas ir apzināts žests kādam konkrētam cilvēkam tribīnēs, nevis mēģinājums maldināt pretinieku aizsargu, kurš uz rokām nemaz neskatās, vai kas tamlīdzīgs. “Knicks” pēdējais uzbrukums neizdevās un nācās piedzīvot zaudējumu, Porziņģis guva 22 punktus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt, vēl iepriekšējā mačā pret Milvoki “Bucks”, kurā arī tika piedzīvots zaudējums ar 90:92, viņš asprātīgi iemeta bumbu pa galvu pretiniekam.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.