Ekrānuzņēmums/Bez Tabu

VIDEO. Servisam labošanā nodotu auto sabojātu atrod policijas stāvlaukumā 2

Kāds vīrietis pirms mēneša iegādājies automašīnu un aizvedis to uz autoservisu, lai veiktu nelielus remontdarbus. Nepieciešamās detaļas joprojām stāv mašīnas bagāžniekā, jo meistars tās tā arī nav nomainījis, vēstīja raidījums “Bez tabu”.

Kokteilis
FOTO. 10 visu laiku seksīgāko vīriešu tops – tajā iekļuvis arī visiem labi zināms latviešu dziedātājs
Zinātnieki nosauc vismazāk kaitīgo alkohola veidu, taču ir viens svarīgs nosacījums 1
“Sliktākā vieta, kurā es līdz šim esmu bijis!” Tūrists Rīgā saskāries ar diskriminējošu attieksmi un sacēlis traci soctīklos 29
Lasīt citas ziņas

To, ka kaut kas nav kārtībā, Aleksejs saprata pēc divām dienām, jo serviss bijis aizslēgts un tā tuvumā nekur nav manījis savu automašīnu.

Sazvanot policiju, Aleksejam norādīts, ka viņa spēkrats ar evakuatoru nogādāts policijas stāvlaukumā, jo to vadījis dzērājšoferis.
CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vēlāk noskaidrojies, servisa darbinieks ar automašīnu nobraucis vairāk nekā 200 kilometrus, pamatīgi sabojājot automašīnas virsbūvi.

Aleksejs par notikušo plāno vērsties policijā (VP).

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.