VIDEO. Spānijas kūrortpilsētas pludmales klubā izcēlusies apšaude, vairāki ievainotie 0

Vismaz pieci cilvēki guvuši ievainojumus pēc tam, kad bruņots vīrietis atklāja uguni Marbeljas pludmales klubā. Incidents izcēlies šorīt “Opium” naktsklubā “Kosta del Sol” piekrastē.

“Gribu pārtraukt ciešanas!” Izpildīta eitanāzija Noelijai, kuru grupveidā izvaroja imigranti no Ziemeļāfrikas
Putins bēg no Krievijas miljardieriem, nesniedzot nevienu atbildi: Putina pēdējā uzstāšanās beidzas tikpat pēkšņi, kā sākas
Trešais pasaules karš jau ir sācies: Budanovs nāk klajā ar satraucošu paziņojumu par Ukrainu
Lasīt citas ziņas

Spānijas policijas pārstāvis ziņojis: “Attiecībā uz incidentu Marbeljā mēs varam apstiprināt, ka pieci cilvēki tika ievainoti. Četri guvuši šautas brūces – viens ir smagā stāvoklī.

“Aizdomās turamajam bruņotajam vīrietim ir durtas brūces krūtīs un galvā. Viņš ir arestēts un atrodas apcietinājumā. Policija turpina izmeklēšanu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.