“Bruins” izcīna pārliecinošu uzvaru Sentlūisā.
“Bruins” izcīna pārliecinošu uzvaru Sentlūisā.
Foto: AP/Scanpix/LETA

VIDEO: Stenlija kausa fināls pēc 49 gadiem atgriežas Sentluisā un beidzas ar “Blues” fiasko 0

Pievieno LA.LV

NHL čempionāta Stenlija kausa izcīņas fināla trešajā spēlē Bostonas “Bruins” izbraukumā Sentluisā ar 7:2 sagrāva “Blues” un sērijā panāca 2-1 vadību. Arī nākamā spēle pirmdien notiks Sentlūisā.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Lasīt citas ziņas

Tā bija pirmā Stenlija kausa izcīņas fināla spēle Sentluisā kopš 1970. gada fināla, kurā blūzmeņu pretinieki tāpat bija Bostonas “Bruins”. Toreiz sērijā ar 4-0 pārāki bija “Bruins”.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.