Žurnāliste, pasniedzēja Ieva Adamss

VIDEO. TV personība Ieva Adamss: “Es tik ilgi attiecībās esmu jutusies viena…” 37

Pasniedzēja, TV personība un bijusī radiogeiša Ieva Adamss, viesojoties TV šovā “Kad viņas satiekas” atklāti stāsta, ka ilgu laiku bijusi attiecībās un jutusies viena – viņasprāt, tā ir viena no vissāpīgākajām sajūtām.

Reklāma
Reklāma
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Pavasarī kļuva zināms, ka pienācis gals arī “Geišas” laulībai ar uzņēmēju Arni Lejiņu. Viņa uzskata, ka vecākiem nav bijusi taisnība – pat, ja ir kopīgi bērni, sievietēm ir tiesības šķirties, ja dzīvo kopā ar otro pusīti knapi pieciešot vienam otru.

Ieva stāsta, ka attiecībās vissvarīgākais tomēr ir komunikācija un uzmanība: “Gribi pusstundu spēlēt videospēles? Tad stundu sarunājies ar sievu! Tad arī nebūs tā sajūta, ka sieviete ir pamesta. Es tik ilgi attiecībās esmu jutusies viena…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete atklāja, ka viņas pirmais vīrs bijis tāds, kurš vēlējies glābt visu pasauli, bet paša ģimenei laika nav atlicis.

Abi nolēmuši iet katrs savu ceļu, jo viņiem bijušas atšķirīgas intereses: “Parādījās meita un viņa uz laiku mūs satuvināja, bet pēc tam sapratu, ka tagad laikam viss. Tad man parādījās citas attiecības.”

Lai gan Ieva, piedzimstot meitai uztraucās, ka kļūst tikai par māti, aizmirstot vīrieti, noticis otrādi – vīrs pārstāja redzēt viņu kā sievieti un pievērsis uzmanību tikai bērnam.

Ievas pārdomas par attiecībām skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.