Madara Raabe dažādos dzīves mirkļos

VIDEO. Vai apprecējusies? Madara Kiviča soctīklos nomainījusi uzvārdu – viņa atklāj patieso iemeslu 56

Mūziķa Andra Kiviča šķirtā sieva Madara, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas” pastāstīja gan par satikšanās stāstu ar nu jau bijušo vīru, gan arī vēl nezināmus faktus par savu dzīvi. Tāpat viņa atklāja, ka jau pirms kāda laiciņa nomainījusi savu laulību uzvārdu uz citu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Madara atklāj, ka, lai arī viņā ir pietiekoši daudz adrenalīna, ikdienā svarīgs ir miers. Tāpēc viņa drīzumā plāno atgriezties pie nodarbošanās, kas viņai ļoti patīk – veidojusi gaismas virtenes.

“Man miers ļoti patīk – kad es veidoju gaismas virtenes, esmu klusumā, harmonijā. Tas ir arī paliekošs skaistums,” – stāsta Madara. Fantastiskas emocijas sagādājot mirklis, kad redzi – klientam virtenes ļoti patīk.

CITI ŠOBRĪD LASA

Runājot par savu ikdienu, Madara atklāj, ka kopā ar meitām labprāt dodas uz dažādām dabas takām, bet mājās visi ir aizrāvušies ar puzlēm – arī tās, kā teic Madara, nomierina un ļauj sakārtot domas.

Madara jau pirms kāda laika soctīklos nomainījusi savu uzvārdu un daudziem viņas faniem un soctīklu “sekotājiem” bijis interesanti – kāpēc? Vai Madara ir apprecējusies?

Pirms laulībām ar Andri Kiviču, Madarai bija uzvārds Nipere, tomēr viņa izvēlējusies sava vectētiņa uzvārdu Raabe.

“Jā, tas ir mana vectētiņa uzvārds. Viņš ir jau aizsaulē aizgājis,” – viņa stāsta un atceras, ka savu pirmslaulību uzvārdu īsti nav paspējusi izjust un sajusties tajā, jo tad, kad precējusies ar Andri, viņai bija vien 19 gadu. Savukārt pēc šķiršanās no Andra Kiviča, uzvārdu viņa saglabājusi, jo meitas vēlējušās, lai viņām būtu tāds pats uzvārds kā mammai.

“Tas bija vairāk nekā pirms diviem gadiem un vienai no meitām tolaik bija tikai pieci gadi. Es biju toreiz izdomājusi mainīt uzvārdu arī bērniem, tomēr mēs nevarējām vienoties, un tā arī palika,” – tā Madara.

Tāpat saruna laikā jaunā sieviete pastāstīja, ka augusi laukos, septiņu bērnu ģimenē un bijusi visjaunākā. Visiem bērniem bija jādara lauku darbi, bet šobrīd viņai vistuvākās attiecības izveidojušās ar vecāko māsu.

“Bija periods, kad mēs ar māsu dzīvojām kopā ar omi, jo vecāki vienmēr strādāja. Atceros, ka man ļoti pietrūka mammas. Es nesapratu, kāpēc mēs nevaram būt kopā. Mamma brauca pie omes reizi divās nedēļās,” – bērnību atceras Madara.

Bet runājot par laulībām 19 gadu vecumā ar Andri Kiviču, kurš par Madaru ir 15 gadus vecāks, viņa atklāj, ka tolaik, kad iepazinusies ar viņu, neko nezināja – ne kas viņš ir, ne arī ilgu laiku zinājusi par to, ka viņam ir dēls. Madara atzīst, ka laulības bija spontānas – aptuveni mēnesi pēc iepazīšanās viņi jau izlēmuši apprecēties un atzīst – ja Madarai kādreiz vēl būs lemts apprecēties, viņa pavisam noteikti vēlēsies citādas kāzas un tas pavisam noteikti nebūs spontāns lēmums.

Visu interviju ar Madaru raidījumā “Kad viņas satiekas” vari noskatīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.