VIDEO. Vai saskati līdzību? Tūkstošiem cilvēku plūst skatīties bifeli vārdā “Donalds Tramps” 0
Bangladešā par īstu sociālo tīklu sensāciju un vietējo slavenību kļuvis kāds ārkārtīgi neparasts un rets albīna bifeļu bullis, kuram saimnieki devuši visai skanīgu un intriģējošu vārdu – Donalds Tramps. Milzīgais, aptuveni 700 kilogramus smagais dzīvnieks pēdējo nedēļu laikā piesaistījis tūkstošiem ziņkārīgu apmeklētāju uzmanību, kuri gatavi mērot tālu ceļu, lai klātienē aplūkotu šo dabas brīnumu.
Bifeļa saimnieks Zija Udins Mridha medijiem atklājis, ka neparasto vārdu dzīvniekam izvēlējies viņa brālis. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs un acīmredzams – bifelim uz galvas ir izteiksmīgs, gaiši blonds matu ērkulis, kas daudziem uzreiz asociējas ar slavenā ASV prezidenta ikonisko frizūru. Albīni bifeļi ar tik gaišu apmatojumu ir ārkārtīgi liels retums, tāpēc nav brīnums, ka ziņa par viņu zibenīgi pārņēmusi internetu.
Cilvēku pūļi burtiski applūdina saimniecību, kas atrodas netālu no valsts galvaspilsētas Dakas. Saimnieks smejas, ka, neskatoties uz lielo slavu, vienīgais patiesais luksuss, ko milzīgais dzīvnieks savā ikdienā bauda, ir mazgāšanās un veldzēšanās ūdenī četras reizes dienā.
Tomēr, lai cik liela būtu “Donalda Trampa” slava, viņa liktenis jau ir izlemts, un tas ir visai skaudrs. Bangladešā, kurā vairums iedzīvotāju ir musulmaņi, šobrīd notiek aktīva gatavošanās lielajiem islāma svētkiem Eid al-Adha jeb Upurēšanas svētkiem. To laikā visā valstī tradicionāli tiek upurēti vairāk nekā divpadsmit miljoni dzīvnieku, un šis liktenis piemeklēs arī slaveno albīna bulli. Saimnieks neslēpj skumjas par gaidāmo šķiršanos: „Man tiešām pietrūks Donalda Trampa. Taču tāda ir šo svētku pamatideja – nest upuri.”



