Foto AFP/LETA

VIDEO. Zēns 11 gadu vecumā kļūst par tēvu: “Viņa teica, ka mīl mani, taču nevēlas, lai kāds to uzzina” 48

Plašsaziņas līdzekļu aģentūra “Boys playroom” platformā “Facebook” dalījusies ar video, kurā atklāta kādas ģimenes skaudrā pieredze. Marisa Movrija (Marissa Mowry), kura tolaik bija 22 gadus veca, strādājusi par auklīti 11 gadus vecam zēnam Krisam, kurš, kā vēlāk atklājās, kļuva par viņas bērna tēvu. Kamēr viņa māte Nadīna devusies uz darbu, aukle dzīvojusi kopā ar ģimeni.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Zēns, kurš 11 gadu vecumā kļuva par tēvu, atceras notikušo: “Tā bija spēle “Vai tu satraucies?”. Viņa uzlika rokas uz mana ķermeņa un jautāja, vai tas mani satrauc. Un tā sākās lietu turpināja attīstīties.” Viņa zēnam likusi melot par notiekošo, norādot, ka viņai nāksies doties no viņa prom, ja viņš kādam par to pastāstīšot. Viņam licies, ka viņš ir iemīlējies savā auklītē, tāpēc šāda manipulācija ļoti labi darbojusies.

“Viņa teica, ka mīl mani, vēlas ar mani tikties, taču nevēlas, lai kāds to uzzina,” viņš atceras. Kādu dienu auklīte pastāstījusi viņam, ka viņiem gaidāms mazulis. Zēns bijis ļoti satraukts, jo nemaz savā vecumā neizprata, ko tas nozīmē. Viņi abi nolēmuši, ka būs labāk to paturēt noslēpumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zēna māte Nadīna par notikušo ir ļoti sašutusi: “Kā gan es varēju kaut ko tādu nepamanīt? Kā varēju ļaut viņai manipulēt ar mani, manu ģimeni?” Auklīti ģimenei ieteikuši tuvi draugi, tāpēc viņa nedomāja, ka būtu iemesls sievietei neuzticēties.

Trīs gadus viņa turpināja dzīvot ģimenes mājā, melojot par to, kas ir bērna tēvs. Ģimene tam, protams, ticēja un palīdzēja rūpēties par mazuli. “Persona, kurai es uzticējos, mani ļoti pievīla,” stāsta māte.

Kādu dienu Kriss vairs nespēja klusēt par notiekošo. Viņš atklāja patiesību mātei, sakot: “Mammu, tas ir mans bērns.” Nadīnas nespēja noticēt šim faktam. Ne tikai tāpēc, ka viņas dēls tolaik bija tikai 11 gadus vecs, bet arī tāpēc, ka viņas attiecības ar auklīti bija, viņaspārt, ļoti ciešas, viņa uzskatījusi viņu par otru meitu.

Nadīna nolēmusi veikt DNS testu. Saņemot rezultātus, viņa bija pārsteigta, taču tajā pašā laikā izjuta arī vainas apziņu. “Kā es varēju būt tik stulba?” viņa vaicā pati sev.

Kad patiesība nāca gaismā, Marisa tika notiesāta uz 20 gadiem cietumā. Izmeklēšanas gaitā atklājās, ka viņai ir vēl viens bērns, kura tēvam tolaik bijuši tikai 16 gadi un kurš pašlaik cīnās par aizbildniecības tiesībām. Papildu apsūdzībām, kas saistītas ar Krisu, viņai būs jāatbild arī par darbībām ar otru “upuri”.

Pašlaik Krisam ir 17 gadi un viņš kopā ar savu māti rūpējas par dēlu, cenšoties būt mīlošs un gādīgs tēvs savam 5 gadus vecajam dēlam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.