Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Vidzemes slimnīcā no 24 Covid-19 pacientiem, trijiem ir smaga slimības gaita 0

Trešdien Vidzemes slimnīcā ārstējas 24 Covid-19 pacienti, trijiem no viņiem ir smaga slimības gaita, aģentūru LETA informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
Būs grūti sadzīvot ar šīm bēdīgajām sekām! Aidis Tomsons paredz mums drūmu nākotni Latvijā
Straujuma atnāk “pasēdēt sanāksmē” un saņem 3000 eiro: kā universitātes izsaimnieko nodokļu maksātāju naudu
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā diennaktī stacionārā uzņemti trīs Covid-19 pacienti, savukārt izrakstīti divi.

Brila stāstīja, ka pēc uzturēšanās karantīnā vai izveseļošanās darbā atgriezušās jau piecas ārstniecības personas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vēstīts, pagājušajā diennaktī stacionēts 31 Covid-19 pacients, kamēr 41 izrakstīts no slimnīcām, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Kopumā stacionāros patlaban ārstējas 299 pacienti, no kuriem 282 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 17 ir ar smagu slimības gaitu.

Līdz šim no stacionāra izrakstīti 671 Covid-19 pacienti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.