Viņķele nākamajā gadā cer uz sekmīgāku sadarbību ar pensionāriem 0

Pievieno LA.LV

Labklājības ministre Ilze Viņķele (“Vienotība”) nākamajā gadā cer uz sekmīgāku sadarbību ar Latvijas pensionāriem pie priekšlikumu izstrādes, kas uzlabotu pensionāru dzīves līmeni, to piektdien žurnālistiem atzina ministre pēc tikšanās ar Latvijas Pensionāru federāciju un citām pensionārus pārstāvošajām organizācijām.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Lasīt citas ziņas

Viens no soļiem, kas būtu jārisina pēc ministres domām, ir jautājums, kā strādājošu pensionāru padarīt pievilcīgāku darba tirgū. Ministre sacīja, ka aktuāls jautājums ir saistībā par pašu pensionāru pārstāvošo organizāciju sadarbošanos, lai nerastos situācija, ka organizācijas viena otru pretnostata.

Savukārt Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja Aina Verze atzina, ka pagaidām pensionāru pieprasītā ministres demisija nav noņemta no dienaskārtības. Vienlaikus gan Verze pauda cerību uz sekmīgām sarunām ar Labklājības ministriju, lai risinātu pensionāriem būtiskus jautājumus.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.