FOTO: Instagram/Selīna Ķevere

“Viss notiek pa īstam, un kāzas būs!” Saimniekšova pāris Selīna un Krišjānis bauda mīlestību un gatavojas kāzām 8

Tie, kas sekoja līdzi televīzijas šovam “Saimnieks meklē sievu”, jau zina, ka noslēgumā, citiem negaidot, izveidojās kāds brīnišķīgs pāris – Selīna un Krišjānis. Pavisam nesen Selīna Ķevere savā “Instagram” profilā publicēja ģimenisku bildi Ziemassvētku noskaņās, norādot: “laimē un pateicībā par to, kas ir.” Tajā viņa redzama kopā ar Krišjāni un savu mazo meitiņu, tāpēc portāls LA.LV sazinājās ar Selīnu, lai uzzinātu, kāda ir pāra ikdiena un vai drīzumā gaidāmas kāzas.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Selīna portālam LA.LV pastāsta: “Kopš mūsu pirmā randiņa praktiski katru dienu esam un dzīvojam kopā – Lubānā. Šobrīd šī ir perfektā vieta un pārcelties neplānojam, jo meitiņai šeit ir bērnu dārzs, omes, opji, radi un draugi.

Par Adelīnas iepazīšanos ar Krišjāni es baidījos visvairāk, man tas bija ļoti liels solis, taču tagad, atskatoties uz visu, varu teikt, ka satraukumam nebija pamata, jo viņi atrada kopīgu valodu uzreiz.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņi ir kā labākie draugi, un, redzot viņus kopā spēlējamies, smejamies un priecājamies, tas ļoti silda manu mammas sirdi. Silda tik ļoti, ka reizēm slauku pat laimes asaras.”

Uz LA.LV jautājumu, vai ar šova dalībniekiem nav radušās nesaskaņas pēc negaidītā pavērsiena, Selīna atbild: “Ar daudziem no šova dalībniekiem mēs joprojām uzturam labas attiecības, satiekamies un ejam uz pasākumiem. Vienīgās nesaskaņas, kas izveidojās, bija saistībā ar “Saimnieks meklē sievu” noslēdzošo epizodi, bet nu jau ir sen aiz muguras. Arī šobrīd plānojam doties pie Jāņa uz Matkuli, lai kopā svinētu Vecgada balli.”

Šovā redzējām, kā Krišjānis bildināja Selīnu, tāpēc vēlējāmies noskaidrot, vai kāzas jau tiek plānotas. “Šobrīd aktīvi notiek kāzu plānošana – ir nolikts datums, atrasta kāzu ceremonijas un svinību vieta, izsūtīti pirmie ielūgumi, rezervēti mūziķi un vēl un vēl, tā kā varu teikt, ka viss notiek pa īstam un kāzas būs! Protams, darba ir ļoti, ļoti daudz un laika pavisam maz, bet nekas nav neizdarāms,” norāda Selīna.

“Tā kā Krišjānim visaktīvākais un piepildītākais ir vasaras periods, ziemas laikā savu ikdienu mēs pavadām pavisam vienkārši un mierīgi – ejam uz koncertiem, nododamies filmu un seriālu maratoniem, apmeklējam pirtis, satiekamies ar draugiem, kā arī izmantojam savu brīvo laiku, pa vidu šim visam plānojot kāzas,” viņa piebilst.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.