Foto: Unsplash

Visums dod tev mājienu, ka tev jāsāk skatīties citā virzienā! Horoskopi 14. aprīlim 12

Auns

Ja iespējams, šodien izvairies no sarežģītām sarunām, neuzņemies iniciatīvu. Pavadi savu dienu mierīgi un relaksēti. Šodien tev nevajadzētu iepirkties: tu vari iegādāties dārgu, nevajadzīgu preci un ātri tajā vilties. Vakarā sakārto dzīvokli un atbrīvojieties no nevajadzīgām mantām!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Šodien tavā darbā ir iespējamas kļūdas un nepareizi aprēķini, tāpēc nezaudē koncentrēšanos! Tāpat uzmanīgi seko līdz tam, ko saki, sazinoties ar mīļajiem. Šodien tev būs viegli sabojāt attiecības. Esi piesardzīgs ar jauniem paziņām. Labāk velti vairāk laika savam hobijam.

Dvīņi

Iespējams, ka tev daudz laika nāksies veltīt sīkām rutīnas lietām. Kopumā šī ir laba diena: varēsi atrisināt vecu kaitinošu problēmu vai atbrīvoties no kaut kā, kas zaudējis savu aktualitāti. Jauns izskats, moderna frizūra uzlabos tavu noskaņojumu.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Zvaigznes iesaka atlikt iepirkšanās braucienu: šodienas pirkumi tevi pievils. Ja tev ir nepieciešams kaut ko iegādāties, uzdod šo iniciatīvu saviem mīļajiem. Šodien tev nevajadzētu nodarboties ar finanšu jautājumiem. Izvairies no jebkādiem strīdiem un turi pie sevis savu noslēpumu, lai neizraisītu lielu konfliktu.

Lauva

Sapņains noskaņojums palīdzēs tev izdomāt kādu interesantu plānu. Pēc tam tu varēsi to pilnveidot un izdevīgi realizēt. Pastāv iespēja satikt vecus draugus vai kolēģus, atkal satikt senu mīlestību vai atrast sen pazaudētu lietu.

Jaunava

Būsi melanholiskā noskaņojumā, un var pārņemt skumjas atmiņas. Dzen prom drūmās domas, domā par jaunām lietām un interesantiem projektiem! Lai atrisinātu sarežģītus jautājumus personiskajās attiecībās, runā atklāti ar savu otro pusīti un atrodi kompromisu.

Svari

Emocionālais fons šodien ir sakāpināts, tāpēc tev ir jākontrolē sava rīcība, lai nekļūdītos. Šodien pastāv iespēja vilties kādā no tuviniekiem. Esi elastīgāks personiskajās attiecībās, pielāgojies sarunu biedra noskaņojumam.

Skorpions

Ja šodien nekas neizdodas, nebēdā! Tādējādi Visums dod tev mājienu, ka tev jāsāk skatīties citā virzienā. Tagad tu nesaņemsi atbildes uz to, kas tevi interesē; tev vēl jāpagaida. Esi uzmanīgs komunikācijā, neļauj ar sevi manipulēt!

Strēlnieks

Tev būs viegli un patīkami būt uzmanības centrā, atrast kopīgu valodu ar svešiniekiem. Tu vari satikt kādu ietekmīgu cilvēku un saņemt interesantu sadarbības piedāvājumu. Tev ienāks prātā neparastas idejas, kuras tev būtu vērts atcerēties!

Mežāzis

Impulsīvi rīkojoties, tu riskē iegūt ienaidniekus vai sabojāt personiskās attiecības. Ir nepieciešams izrādīt atturību un saglabāt vēsumu, pat ja kaut kas tevi ļoti kaitina. Vēlti laiku, lai pierakstītu interesantas domas, kas tev nāk prātā šodien: drīz tu varēsi tās izmantot.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šodien tevi sagaida liela informācijas plūsma jau no paša rīta. Tu vari uzzināt kaut ko nepatīkamu, bet tev nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Pārsteidzīga rīcība var novest tevi sarežģītā situācijā. Sagatavo rīcības plānu, izveido uzdevumu sarakstu, pārdomā detaļas!

Zivis

Laba diena, kad vari strādāt pie sarežģītiem uzdevumiem un pārvarēt likstas. Šis ir īstais brīdis, lai runātu par savām izjūtām un veiktu svarīgu atzīšanos. Tev patiks pavadīt laiku jautrā kompānijā, tērzēt ar jauniem cilvēkiem un veidot noderīgus kontaktus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.