Zanda Kalniņa-Lukaševica: Valdība 100 dienās spējusi parādīt, ka tās darbs pozitīvi atšķiras 40

Krišjāņa Kariņa vadītā valdība ir aizvadījusi savas pirmās 100 dienas, kas allaž tiek uzskatīts par pietiekami ilgu laika periodu, lai varētu sākt izdarīt secinājumus un vērtējumus.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Šī bija viena no tēmām arī TV24 raidījumā “Ziņu TOP”, kurā viesojās un savu komentāru sniedza Zanda Kalniņa-Lukaševica, 14. Saeimas priekšsēdētāja biedre (JV), Ārlietu komisijas un Eiropas lietu komisijas deputāte.

Raidījuma vadītājs Ansis Bogustovs norāda uz politologu izteikumiem, ka Kariņš nav labs reformu virzītājs, ka viņš slēpjas aiz citu mugurām. Šobrīd viņš esot citāds nekā bijis Covid-19 laika valdībā. Vai deputāte tam piekrīt?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šī ir pilnīgi cita valdība, tā ir cita koalīcija. Varam ar gandarījumu skatīties uz šīs valdības sastāvu, kurā ir pieredzējuši un zinoši politiķi,” norāda Kalniņa-Lukaševica.

Viņa arī piebilst, ka šobrīd valdībā nav populistu partiju kā KPV LV, kas esot deleģējusi nepieredzējušus cilvēkus uzņemties ministru pienākumus. Šobrīd strādāt varot konstruktīvāk.

Deputāte uzskata, ka 100 dienās valdība ir spējusi parādīt, ka tās darbs pozitīvi atšķiras. Ir apstiprināts budžets, koalīcija esot parādījusi, ka esot stipra savā vienotībā un atbalsta valdības deklarācijā ietvertās prioritātes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.