Sniegavīra figūra Vērmanes dārzā.
Sniegavīra figūra Vērmanes dārzā.
Foto – LETA

Ziema teju visā Eiropā būs siltāka par normu, liecina jaunākās WSI prognozes 0

Pievieno LA.LV

Gandrīz visā Eiropā, tostarp Latvijā, šī ziema būs salīdzinoši silta, gaisa temperatūrai pārsvarā pieturoties nedaudz augstākai par normu, liecina kompānijas «Weather Services International» (WSI) jaunākās prognozes.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Laika posmā no decembra līdz pat februāra beigām teju visā Eiropā gaidāms siltāks laiks nekā norma šajā gadalaikā, vien Liebritānijas ziemeļos gaisa temperatūra varētu būt zemāka par normu.

Vienlaikus prognozes liecina, ka ziema būs nokrišņiem bagāta un vējaina lielākajā daļā Eiropas, izņēmums varētu būt vien Eiropas dienvidu daļa, kur saglabāsies sauss un mazāk vējains laiks.

CITI ŠOBRĪD LASA

WSI meteorologi gan pieļauj, ka ziemas beigās ir iespējami spēcīgāki aukstuma periodi, taču tie, visticamāk, nebūs ilgstoši.

Kā ziņots, svētdien, 22.novembrī, Latvijā iestājusies meteoroloģiskā ziema – diennakts vidējā gaisa temperatūra stabili noslīdējusi zem nulles. Tomēr tuvākajā laikā laiks kļūs nedaudz siltāks.

Arī pašreizējās Latvijas sinoptiķu progozes neliecina, ka drīzumā varētu iestāties auksta un sniegota ziema.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.