Sputnik/Scanpix

Znaroka un Vītoliņa trenētā SKA noliek KHL čempionu pilnvaras 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla sestajā spēlē viesos pagarinājumā ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:1) zaudēja Maskavas CSKA komandai, noliekot līgas čempionu pilnvaras.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām CSKA uzvarēja ar 4-2 un finālā tiksies ar Kazaņas “Ak Bars” komandu.

SKA, kas pērn tika pie Gagarina kausa, pirmajā periodā pēc Ņikitas Guseva un Iļjas Kovaļčuka metieniem panāca 2:0, tomēr turpinājumā labāki bija CSKA spēlētāji.

Otrajā periodā precīzs bija Ņikita Ņesterovs, bet trīs minūtes un 37 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Mihails Grigorenko. Viņš kļuva arī par mača varoni, jo papildlaika desmitajā minūtē iemeta uzvaras vārtus.

SKA komanda pērn izcīnīja Gagarina kausu, pie tā tiekot arī 2015.gadā, savukārt CSKA finālā tagad iekļuva otro reizi. Maskavas klubs 2016.gadā zaudēja Magņitogorskas “Metallurg” vienībai.

Jau vēstīts, ka Gagarina kausa finālu sasniegusi Kazaņas “Ak Bars”, kas Austrumu konferences finālā ar 4-0 uzvarēja Čeļabinskas “Traktor”.

Kazaņas “Ak Bars” ir KHL pirmo divu sezonu čempione, pie Gagarina kausa trofejas tiekot 2009. un 2010.gadā. Kazaņieši finālā spēlēja arī 2015.gadā, kad ar 1-4 piekāpās Sanktpēterburgas SKA komandai.