Mobilā versija
+3.3°C
Aleksandrs, Doloresa
Piektdiena, 17. novembris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

10 šķēršļi starp jums un jūsu laimīgo dzīvi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Nepabeigtie darbi.

Atbrīvojieties no pagātnes, nosakiet un sakārtojiet nepabeigtos darbus. Pabeidziet visu, ko esat iesācis: projektu, diētu, konfliktu, saistības, kuras esat uzņēmies – izpildiet tās, uzticiet citam cilvēkam vai vienkārši atsakies no tām.

2. Tagadnes ignorēšana.

Šodien – tas ir visu „šodien” , kas bija pirms tam rezultāts. Labi nodzīvota tagadne dabiski veido brīnišķīgu nākotni. Ietaupiet dolāru šodien un rīt jums būs vairāk naudas. Apēdiet šodien par 500 kalorijām mazāk un rīt jūs sāksiet zaudēt svaru. Tikai tas, ko jūs darāt šodien, ietekmē jūsu nākotni.

3. Prioritāšu trūkums. Nekad nenodarbojieties ar to, ko visvairāk gribas, tieši tajā momentā, kad to visvairāk gribas. Ja jūs tik vienkārši reaģējat uz tuvāko lietu, kura ir nokļuvusi jūsu redzes lokā, jums nekad nebūs pietiekami laika nodarboties ar to, kas patiešām ir svarīgs. Neiedaliet laiku atbilstoši jūsu prioritātēm. Iedaliet prioritātes atbilstoši jūsu laikam.

Pievienot komentāru

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+