Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

10 šķēršļi starp jums un jūsu laimīgo dzīvi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. Nepabeigtie darbi.

Atbrīvojieties no pagātnes, nosakiet un sakārtojiet nepabeigtos darbus. Pabeidziet visu, ko esat iesācis: projektu, diētu, konfliktu, saistības, kuras esat uzņēmies – izpildiet tās, uzticiet citam cilvēkam vai vienkārši atsakies no tām.

2. Tagadnes ignorēšana.

Šodien – tas ir visu „šodien” , kas bija pirms tam rezultāts. Labi nodzīvota tagadne dabiski veido brīnišķīgu nākotni. Ietaupiet dolāru šodien un rīt jums būs vairāk naudas. Apēdiet šodien par 500 kalorijām mazāk un rīt jūs sāksiet zaudēt svaru. Tikai tas, ko jūs darāt šodien, ietekmē jūsu nākotni.

3. Prioritāšu trūkums. Nekad nenodarbojieties ar to, ko visvairāk gribas, tieši tajā momentā, kad to visvairāk gribas. Ja jūs tik vienkārši reaģējat uz tuvāko lietu, kura ir nokļuvusi jūsu redzes lokā, jums nekad nebūs pietiekami laika nodarboties ar to, kas patiešām ir svarīgs. Neiedaliet laiku atbilstoši jūsu prioritātēm. Iedaliet prioritātes atbilstoši jūsu laikam.

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+