Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

1964. gada 13. februārī (1)

13feb_Lidzjuteji_2

Pirms 50 gadiem, 1964. gada 13. februārī, avīze “Rīgas Balss” par alkohola lietošanu tribīnēs un skatītāju huligānismu hokeja spēļu laikā:

“24. autotransporta kantora šoferis F. Durakovs ieradās “Daugavas” stadionā krietni vien iereibis, bet rūpnīcas “Sarkanā zvaigzne” strādnieks V. Dambekalns, Apgaismes iekārtu rūpnīcas inženieris I. Fursajevs, Eksperimentālās hidrometeoroloģisko aparātu rūpnīcas darbinieks S. Zdanovskis, Vagonu rūpnīcas meistars A. Kiseļovs tukšoja degvīna pudeles tieši tribīnēs. (..) Bieži vien pēc sacīkstēm par kārtības noteikumu pārkāpējiem tiek sastādīts desmitiem protokolu. Galvenais huligānisma cēlonis ir alkohols. Atslēdznieks montētājs A. Arustumjans sacīkšu laikā savas jūtas izpauda, uzsviezdams uz ledus alus pudeli. Bija jāpārtrauc sacīkstes un jāaizvāc projām stikla lauskas. Vēl ļaunāk bija tas, ka skatītāji, kuri sēdēja huligāna tuvumā, sāka viņu aizstāvēt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+