Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

1964. gada 13. februārī (1)

13feb_Lidzjuteji_2

Pirms 50 gadiem, 1964. gada 13. februārī, avīze “Rīgas Balss” par alkohola lietošanu tribīnēs un skatītāju huligānismu hokeja spēļu laikā:

“24. autotransporta kantora šoferis F. Durakovs ieradās “Daugavas” stadionā krietni vien iereibis, bet rūpnīcas “Sarkanā zvaigzne” strādnieks V. Dambekalns, Apgaismes iekārtu rūpnīcas inženieris I. Fursajevs, Eksperimentālās hidrometeoroloģisko aparātu rūpnīcas darbinieks S. Zdanovskis, Vagonu rūpnīcas meistars A. Kiseļovs tukšoja degvīna pudeles tieši tribīnēs. (..) Bieži vien pēc sacīkstēm par kārtības noteikumu pārkāpējiem tiek sastādīts desmitiem protokolu. Galvenais huligānisma cēlonis ir alkohols. Atslēdznieks montētājs A. Arustumjans sacīkšu laikā savas jūtas izpauda, uzsviezdams uz ledus alus pudeli. Bija jāpārtrauc sacīkstes un jāaizvāc projām stikla lauskas. Vēl ļaunāk bija tas, ka skatītāji, kuri sēdēja huligāna tuvumā, sāka viņu aizstāvēt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+