×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Seši lieliski mākslinieki kopizstādē meklēs mākslas kodu

Foto: LETAFoto: LETA

Dita Lūse, "Etniskais kods".

No 1. līdz 8. aprīlim Elizabetes ielā 39 ar izstādi “ArtAlea Code” tiks prezentēta jaunizveidota mākslas platforma Art Alea.com, LA.lv pavēstīja Evelīna Vanaga.

Izstādē būs apskatāmi mākslinieku Ditas Lūses, Edmunda Lūča, Edgara Mucenieka, Justīnes Lūces, Viktorijas Dalles un Ernesta Vītiņa mākslas darbi.

Evelīna Vanaga: “Izstāde ir unikāls projekts, kas neikdienišķā veidā kombinē mākslas kā sajūtu izpausmes un arhitektūras kā domāšanas struktūras mijiedarbību. Mākslas izstāde ir mēģinājums šifrēt kodu, kas padara iespējamu prāta un emociju līdzsvaru. Mākslas kods, kas veidojas no multikulturālas sabiedrības, iecietības un zināšanu kopuma.”

Izstādē apskatāmi glezniecības, tēlniecības, fotogrāfijas un kolāžu darbi. Visi aicinātie mākslinieki piedalījušies starptautiskos mākslas projektos un izstādēs, kas apliecina viņu mākslas darbu augstvērtīgo kvalitāti.

Mākslas platforma “ArtAlea” sniedz arī iespēju internetā iegādāties oriģinālus mākslas darbus – gleznas, skulptūras, fotogrāfijas, kolāžas un oriģinālgrafikas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+