×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. septembris, 2016
Drukāt

8.klases skolniekam draud nepatikšanas par ugunsdzēšamā aparāta izpūšanu skolā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu 8.klases skolniekam par ugunsdzēšamā aparāta izpūšanu skolas telpās un rupjību zīmēšanu uz tāfeles, aģentūru BNS informēja RPP.

Policija saņēma informāciju par skolnieku, kurš skolas telpās veic huligāniskas darbības. Pie izglītības iestādes nozīmētais darbinieks nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur sastapa vairākas skolotājas, no kurām noskaidrots, ka skolnieks mācību klasē uzvedies neadekvāti – vairākkārtīgi lietojis cieņu aizskarošus izteicienus un uz tāfeles uzzīmējis stilizētus vīriešu dzimumlocekļus. Jaunietis uz aizrādījumiem nav reaģējis.

Pēc tam skolnieks izskrējis no klases un iegājis blakus telpā, kur norisinājusies mācību stunda. Skolnieks paņēmis ugunsdzēšamo aparātu un to klasē izpūtis. Pēc savām darbībām skolnieks no izglītības iestādes aizbēdzis.

Par notikušo sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret apkārtējiem un izglītības iestādes darba traucēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. izglītības "sistēma" Atbildēt

    Tā iet, kad vajag obligātu skaitu klasē !
    Saņem skolā tādus, kam vajadzētu atrasties trakomājā.
    Šitādi traucē pārējiem mācīties… Tas nekas ???

Draugiem Facebook Twitter Google+