Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. februāris, 2014
Drukāt

81 gadu veca sirmgalve apmāna un palīdz notvert telefonkrāpnieku (4)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Kāda Pārdaugavā dzīvojoša 81 gadu veca sirmgalve ceturtdien apmānījusi un palīdzējusi kārtības sargiem notvert telefonkrāpnieku, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Rīdziniecei ceturtdien zvanījusi kāda persona un mēģinājusi iestāstīt, ka sirmgalves meita esot izraisījusi negadījumu. Lai meita izvairītos no nepatikšanām, esot nepieciešams samaksāt naudu.

Sirmgalve neticēja zvanītājam, taču telefonsarunā radījusi iespaidu, ka stāstam ir noticējusi. Pēc sarunas sirmgalve sazvanījusies ar meitu un pārliecinājusies, ka viss ir kārtībā.

Pēc tam kundze sazinājusies ar VP Rīgas reģiona pārvaldes darbiniekiem. Pēc viņu norādījumiem sirmgalve nākamajā sarunā ar iespējamo krāpnieku piekritusi samaksāt prasīto summu.

Nedaudz vēlāk, kad pie sirmgalves ieradies jaunietis, kurš vēlējās saņemt naudu, policisti jau bijuši notikuma vietā un aizturējuši 17 gadus veco Lietuvas pilsoni.

Par notikušo ir uzsākta izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tantuks ne tikai poličus izsauca, bet taisījās ar neejošu naudu lietuvieti aplaimot

  2. SUPERTANTE !!!!!!!!!

  3. būtu visi tik gudri,lai krāpniekus sauktu pie atbildības!
    veselību omītei ! 🙂

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+