Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
24. februāris, 2014
Drukāt

Aberdīnā atklāta raudoša Kurta Kobeina statuja

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aberdīnā, Vašingtonas štatā, atklāta rokgrupas “Nirvana” līdera Kurta Kobeina statuja, kurā viņš attēlots raudam.

Pilsētā 20. februārī tika svinēta Kurta Kobeina diena, kas sakrīt ar viņa 47. dzimšanas dienu.

Statuja atrodas mūziķa dzimtās pilsētas Aberdīnas Vēstures muzeja teritorijā.

Turpmāk Aberdīnā katru gadu tiks svinēta Kobeina diena. “Aberdīnas iedzīvotāji lepojas ar lomu, ko mūsu kopiena ieņēmusi Kurta Kobeina dzīvē, kā arī ar Kobeina un viņa māksliniecisko sasniegumu nesto atpazīstamību,” pirms pasākuma sacīja dome.

Aberdīnas kaimiņu pilsēta Hokvīama nesen paziņoja, ka no šī gada 10.aprīlī svinēšot grupas “Nirvana” dienu. Lai arī Kobeins dzimis un audzis Aberdīnā, viņš neilgu laiku dzīvojis arī sešus kilometrus attālajā Hokvīamā.

Hokvīamā mitinājies arī “Nirvana” basģitārists Krists Novoseliks.

10.aprīlī leģendāro grupu “Nirvana” uzņems Rokenrola slavas zālē. Šogad tās mūziķu pulkam pievienosies arī rokgrupa “Kiss”, mūziķis Pīters Geibriels, dziedātājs Kets Stīvenss un duets “Hall and Oates”.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+