Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. decembris, 2014
Drukāt

Āboltiņa: Partijai dots milzīgs kredīts, kurš smagā darbā būs jāatstrādā (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Solvita Āboltiņa.

Atbildība par “Vienotības” reitinga kritumu ir jāuzņemas pašai partijai, atzina partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).

Šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” Āboltiņa sacīja, ka partija ir izvērtējusi savu darbību un spējusi paskatīties uz sevi no malas, nepieļaujot partijas kongresā netīrās veļas mazgāšanu.

“Partijai ir grūts laiks, bet ir jāatceras, ka partijai no vēlētājiem dots milzīgs kredīts, kas ļoti smagā darbā būs jāatstrādā,” sacīja Āboltiņa.

Jau ziņots, ka pēcvēlēšanu laikā “Vienotība” zaudē popularitāti, lai gan tā pieaugusi “Saskaņai” un Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), liecina pētījuma centra SKDS aptauja novembrī, vēstīja laikraksts “Diena”.

Aptaujas dati liecina, ka par līderi turpina būt partija “Saskaņa”, kuras reitings no 18,4% septembrī pieaudzis līdz 24,3% novembrī. Tāpat būtisku kāpumu piedzīvojis ZZS, jo minētās partijas popularitāte no 11,3% septembrī pieaugusi līdz 16,1% novembrī.

Trešo vietu reitinga tabulā ieņēmusi nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, kuras reitings no 9,2% septembrī pakāpies līdz 13,1% novembrī.

Savukārt ceturtajā vietā ierindojusies partija “Vienotība”, kura no valdošajām partijām vienīgā piedzīvojusi kritumu, proti, septembrī par to būtu balsojuši 11,9%, bet pēc vēlēšanām, tas ir novembrī tai atbalsts noslīdējis līdz 11,1% atzīmei.

Tāpat būtisku kritumu piedzīvo partija “No sirds Latvijai”, kuras popularitāte no 9,1% septembrī noslīdējusi līdz 6% novembrī.
Tomēr būtisku kāpumu piedzīvojis vēl viens Saeimas opozīcijā esošs spēks, proti, Latvijas Reģionu apvienība, jo tās popularitāte no 3,6% septembrī pieaugusi līdz 6,5% novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Protams, daudz ziedotāju kreditājuši partiju. Kur lai ņem naudu kredītu atmaksai? Kā lai izdomā jaunas shēmas? …..

  2. neticu nevienam Jūsu vārdam un nevienu brīdi! Vai tiešām Jūs neapjēdzat, ka Jūsu laiks ir pagājis, ka Jūsu rīcība cilvēkiem dziļi riebj?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+