×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
23. decembris, 2017
Drukāt

Āboltiņa: Varbūt biju pat pārāk demokrātiska (28)

Foto-LETAFoto-LETA

No politikas aizejošās Solvita Āboltiņas vērtējumā, apgalvojumi, ka viņa ir pārāk autoritāra vai augstprātīga, ir mīts, gluži pretēji – viņa politiskajā darbībā esot bijusi pat pārāk demokrātiska.

“Šis ir vēl viens absolūts izdomājums par manu autoritāro stilu. Drīzāk gluži pretēji – problēma bija tā, ka es esmu bijusi pārāk demokrātiska un neesmu spējusi uzspiest savus lēmumus,” intervijā aģentūrai LETA sacīja Āboltiņa.

Runājot par aiziešanu no politikas, Āboltiņa uzsvēra, ka mandāta nolikšana ir viņas pašas lēmums, turklāt tas esot briedis kopš Saeimas vēlēšanām. Viņa esot bijusi gatava iet prom jau pēc Saeimas vēlēšanām. “Toreiz visi teica, ka iet prom nebūtu pareizi, ka man jāpaliek. Es zināmā mērā tam pakļāvos,” sacīja politiķe.

Viņa uzsvēra, ka mērķus un ticību, ar kuriem ienāca politikā, viņa nav zaudējusi, bet pazaudēja komandas un pleca sajūtu.

“Ja tu kaut kur sevi pazaudē, tad domā, kā atgriezties sākumā. Es atnācu politikā no diplomātiskā dienesta, kas man ļoti palīdzēja politiskajā darbībā,” plānus atgriezties diplomātiskajā dienestā skaidroja Āboltiņa.

Kā ziņots, Āboltiņa 21.decembrī pēdējo reizi piedalījās Saeimas sēdē pirms deputātes mandāta nolikšanas. Visticamāk, viņa zaudēs mandātu 11.janvārī, kad mandāts tiks apstiprināts parlamentārietim, kurš strādās viņas vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. … Esot bijusi parak demokratiska … ? Ja, bet tikai Makjavelli definicijas ietvaros … un tagad busot saja zeme par vestniece ! Labi, driz sapratis, kas ir kas un vajadzigs nacionalas sabiedribas saglabsanai … !!!

  … Paprasiet NA politikiem … tie paradis un uzskaitis cik demokratiska Aboltina bijusi pret ‘savas’, latviesu autohtonas tautas tiesibu aizstavjiem !!!

 2. Kā jau ikviens no LV saeimas,kas pietiekoši sazadzis! Jo 20-ais gads tuvojas

 3. Nesapratu- kā demokrātiskā sabiedrībā var būt pārāk demokrātisks?
  Toties tiem cilvēkiem, kuriem ir nācies saskarties ar Aboltiņas kundzes augstprātību, nepieklājību un varas demonstrēšanu , nekādas demokrātijas iezīmes nav nācies pat pamanīt…..

 4. Beidzat par viņu rakstīt .Pieliksim punktu.

 5. komunizms jau no fašizma neatpaliek!tam viens radītājs!fašizms tagat ir iecienīts!demokrātiski slepkavot tautas!jā sūda brāle āboltiņa,nodevi tautu ar visiem 100nodevējiem!tevi tāpat gaida viška!tur toč!un vēl daudzus neapcirptos bijušo un tagadējo seimu sivēnus!kuram dūša,tas var savā cilpā!pārējos kam sidsapziņa netīra dabūs galu!priecīgus ziemasvvētkus!

 6. Ar PSRS “skolu” savādāk darboties nevarēja. Kas tad apstiprināja LR Saeimu D-U-N-S@ Nr, 681831796 Vācijā. Atbildīgā persona Solvita Āboliņa. Tagad Latvijas Republikas Saeima ir komercuzņēmums un 100 aktieru balsis ir “Teātra maskas”. Tāds ir Āboltiņas atstātais mantojums Latvijai.

 7. LA ir tāda mīlestība pret Jenotību ?
  Laikam to vellatu katru dienu pieminēs vēl pēc 100 gadiem arī ?

 8. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.” 😉

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa (24.03.2010.): Ceturtdien, 2011. gada 24. martā, pie šīs valsts saeimas sanākušie protestētāji esot “ar savām uzstājīgi skaļajām balsīm panākuši “tautas priekšstāves” un “parlamenta spīkeres” S. Āboltiņas ( JL / V-“jenotība” ) iznākšanu pie pūļa, taču viņas teiktajā nemaz neieklausījās, bet veltīja šai savulaik “lietussargu revolūcijas” aktīvistei un pašreizējai “valdošās koalīcijas” ( V-“jenotība” / ZZS “hūtes naftaspāķi” ) vadošajai pārstāvei svilpienus un niecinošus izsaukumus”. Āboltiņa esot “savu miesassargu aplenkta iznākot uz saeimas ēkas kāpnēm, vien paguvusi pateikt, ka priecājas par cilvēku spēju formulēt savas prasības un paust pateicību par protestētāju rūpēm par šo valsti, bet tālāk viņas teikto aprāva sanākušo protestētāju izkliedzieni”. Tad Āboltiņa “vairāk ar protestētājiem sarunāties nemēģināja, bet uzsāka diskusiju ar protesta rīkotājiem par savu iepriekšējo visai skarbo dzīves pieredzi, un pēc neilga brīža miesassargu pavadībā atgriezās saeimas ēkā”…
  ——-
  .
  SILES Apkopējas “benefice” 24. marta “protesta akcijā”.
  ( Iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pie Muļķu Zemes “augstās mājas”,
  ‘Nes “cērpamaunus” fiksas kājas’ ~
  Tur esot ATĻAUTS “dainas ziņģēt”,
  Un – “randiņu” ar rukšķiem ‘diņģēt’…

  Sprāgst Fermas laidarvārti vaļā ~
  Pie “protestantu pūļa” skaļā,
  Slāj “komunicēt” ‘SILES stute’,
  Kam esot aumež “liela mute”.
  .
  Sāk ‘bīdīt tekstus’ Kundze Bargā,
  Kam algotņu bars “miesu sargā”
  (Par “glupā pūļa” asinsnaudu,
  Ko ‘nokāš’ VID’s, ar pilnu jaudu):
  .
  “Man prieks, ka jums par “valsti” rūpe!
  (Kas ļauj ‘pa trekno māgā slūpēt’,
  Šīs Muļķu Zemes SILES lopiem,
  Pret “reņģēdājiem” – dikti skopiem…)
  .
  Es pati (senāk) “vaukšķos” nīku:
  Kad nācās, ‘bļin’, par ‘piķi’ sīku,
  Pat grīdas ‘šrubēt’ (kādu laiku ~
  Līdz ‘pavilkos uz SILES paiku’)!
  .
  Tad – ‘nopervēju’ matus (rudus),
  Un ‘ņēmos svarā’ (pāris pudus),
  Vēl, protams – ‘fišku iepraviju’
  (Uz Muļķu Zemes “leiputriju”).
  .
  Pēc tam – ‘pa dārgo’ šūtā ‘vešā’,
  Ar svaigu “partbiļeti” ķešā,
  Un “urnu FARSA” ‘šeini zobos’,
  Es ‘līdu “parlamenta” robos’.
  .
  No sākuma – pa “oponentiem”,
  Ar “prokrieviskiem elementiem”,
  Man nācās ‘tusēt’ “augstā mājā”
  (Jo – “jenotiem” tak’ ‘blice’ vāja…).
  .
  Bet – sekojoši (laikam ritot,
  Un ‘korišiem’ pa pau(r)iem sitot)
  Līdz varas ‘kloķiem’ tomēr tiku ~
  Tad SEVI “goda” beņķos liku:
  .
  Par “eliti” es tagad saucos,
  Un – vai “no ādas laukā maucos”,
  Lai ‘nemīž SILES biedru grupa’,
  No Muļķu Zemes “pūļa glupa”.
  .
  Dēļ tam – pie jums es šodien ‘bridu’:
  Lai “vaukšķi” redz, ka es par ‘fidu’ ~
  Kā ‘iznesties’ un pļurkstēt māku!!!
  (Kaut – ‘nojūk’ muldiens, tiklīdz sāku…)”

  Ņirdz “vaukšķi” Bargai Kundzei mūlī:
  “Ko – ‘raustās’, ka var samīt “pūlī”?…”
  “Tā ‘biedrene tak’ netur štīmi’ ~
  Lai ‘smiņķē kviecamo’ (ar līmi)!!!…”
  “Ko tāda “vaukšķu” priekšā mokās,
  Kam ‘švabra knapi turas rokās’???…”
  “Viss “prātiņš” Apkopējai, skatos,
  Būs ‘sakāpis’ šās ‘rižij’ matos?!?…”

  Laiks “miesīšiem” uz Fermas pusi,
  ‘Stiept’ “SILES APKOPĒJU”, klusi,
  Kas ATKAL “izgāzās kā sēta”,
  Iekš RŪSAS toņiem ‘pidzelēta’…

  =====

  ~ 24.03.2011. (“elektrotarifu pārslodzes revolūcijas” kontekstā)

  =====

  oriģinālversija = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 9. Diemžēl un neviena piemēra, ko tad sliktu vai ļaunu Solvita būtu nodarījusi, tikai tukša zākāšnās, kas piemīt nodevējiem, ļaundariem un bezgožiem. Par tiem, kas grimst korupcijā un savās Maksātnespējas administrācijas valgos, šlitkēs un netaisnīgos tiesu spriedumos – nekādu emociju.

 10. Pārāk daudz demokrātijas nevar būt! Var būt pārāk maz gudrības!

 11. KURZEMES VĒLĒŠANU LISTĒ TIKĀT NEPĀRPROTAMI IZSVĪTROTA!!!!!!!!!! TAČU TĀPAT KĀ SAVĀ LAIKĀ GODMANIS, IELĪDĀT DEPUTĀTOS… PAR DEMOKRĀTIJU NAV RUNAS! DEMOKRĀTIJAS NAV! IR VISATĻAUTĪBA! SLIKTĀKAIS IR TAS, KA VADOŠS CILVĒKS DEMONSTRATĪVI NEDZIRD, NEREDZ, RAUGĀS UZ APLAMO PUSI, ZINOT SABIEDRĪBAS VAIRĀKUMA VIEDOKLI! JŪS DAUDZ LABA SEV BŪTU GUVUSI, JA AKTĪVI KĀ VIENOTĪBAS PĀRSTĀVE SEVI BŪTU PARĀDĪJUSI PĒC REFERENDUMA REZULTĀTU PAZIŅOŠANAS, PADODAMA SAVU ROKU LATVIEŠU TAUTAI PRETĪ! BET NEBIJA NEKĀ!!! VIENALDZĪBA!

 12. Kas par vēlu,tas par skādi!

 13. Nē, Solvita (Malvīne), tu biji un esi pārāk cēzariska!!!

  • Paldies Solvita par atklātību un patiesu stāstu. Tieši tā tas ir bijis, ne pielikt, ne atņemt.

   Daudz mums ir nelgas, greizsiržu un nenovīdīgu ļautiņu. Bet liela daļa skauģu un nomelnotāju ir no “troļlu”sastāva, kas ir hibrīdkara sastāvdaļas, kuri nomelno visu latvisko, latviešus un latviešu personības. Un daļa mūsu latvietīšu padodas m’\avieniem un mauj līdzi.

   To esmu pārliecinājies arī attieksmē pret Valdi Zatleru.

   Ārkārtīgi riebīgs portāls ir Pietiek.com, kas mīda kājām visu latvisko. Man ir radusies aizdomas, ka šis portāls ir specdienestu veidots. Bet zini, ka specdienesti visi kā viens strādā pēc vienotām metodēm – ķeriet zagļi, mēs paši zagļi, proti, viņiem ļauj stāstīt un runāt visu ko, nomelnot tos, kurus nedrīkstētu nomelnot – lai atmaskotu kaitniekus, jo tie labprāt iekrīt šādu zākātāju valgos – kliedz līdzi un zākājās. Tā darīja čekistu stukači – lamāja varu, sociālismu, bet viņus cietumā nelika, jo viņi bija kā āķis – atmaskot patiesos okupācijas režīma noliedzējus, “nacionālistus”, kuri lamāja krievus un viņu privilēģijas. Kura specdienesta portāls ir Pietiek.com, padomājiet paši, nesaukšu.

   Un kam patīk lama’ties, apsaukājot par “sosrosistiem” – vai tas nav Lembergs un Co – oligarhi. Te strādā arī politiskie pretinieki, kuri kliedz līdzi troļļiem.

   Paldies, Solvita, par darbu Latvijas labā, gan jau mēs JTevi sagaidīsim atgriežoties politikā. “Kopā mums izdosies”, tika teikts, bet palaikam “kopā izdevās” – arī kļūdas, kuras pieraksta vienīgai Tev. Tās Tev palīdzēja taisīt provokatori un nodevēji.

 14. Es biju pat tik demokratiska,ka kopa ar pensionariem pat ujinaju pie saeimas kad tie gaja demonstracija.Ta ka esmu ista tautas meita.Un nesodiet mani parak bargi.Es pienemu daudzus likumus kas jusu dzivi neuzlaboja,bet sarezgija.Ka rezultata daudzi tukstosi no Latvijas aizbrauca.Atvainojiet tauta,bet mums ir ligums ar ASV iztirit Latviju no latviesiem,jo zemi driz vajadzes jenkiem.

 15. Āboltiņas kundze! Jūsu zvaigžņotais laiks ir beidzies! Samierināties ar zaudējumu politiskajā karjerā! Jūsu ūjināšana pret pensionāriem pielika Jūsu pilitiskajai nākotnei krahu….

  • Nelgas nekad neko nedomā, tikai brēc kā papagaiļi, nesaprot, kas un kādas situācija rodas. Ja būtu pavērtējuši šo atbildi ar ūjināšanau, saprastu, ka tā bija kā nejauša atsauksme, reakcija uz apsaukāšanos un bļaustīšanos, ko Solvita nebija pelnījusi, ejot garām. Tā, manuprāt, bija tāda stihiska atsauksme, bez pensionāru pazemojuma, sīkums, kas neko neizteica. Tas tika uzpūsts līdz nesamaņai.

   Tu, “pensionārs” u.c nomelnotāji- vai tiešām esiet personas ar vienu smadzeņu rievu?

 16. Solvitas demokrātijas nogurdinātie Atbildēt

  Varaskāre pāri visam! Un piespiedu nolaišanās uz grēcīgās zemes, sāpīgi atsitot dibenu. Ej vien, mums tevis pietiek …

 17. Ambīciju kalngals un no demokrātijas nekā… Sagrāva partiju – sagraus AM un tad arī Itāliju? Itāliem jau pietiek savu nelaimju un tad vel Āboltiņa kā vēstniece – neapskaužu itāļus.

 18. viņa bija. Un vēl nevar paklusēt.

 19. Nevis pārāk demokrātiska, bet pārāk neciešama.

 20. Varu tev apgalvot, Solvita, ka tu nemaz nebiji demokratiska — drīzāk padomiska.

 21. oi nedeļas anekdote Atbildēt

  ši varaskārā kuce, kas varētu kalpot par piemeru diktatoriem, pēkšņi esot bijusi pārāk demokrātiska.

  • Neapvaino dzivniekus… Kuces tadas nemaz nav… 🙂

   • Zini, ka lāsts nāk atpakaļ. Labāk būtu atturējies, tas nekas, ja tu oligarhs, “troļļis” – hibrīkara dalībnieks vai vienkārši lidzskrējējs negatīvismam – tev zemapziņa nāks atpakaļ un tu tad domāsi – kas tevi ir nolādējis. Pats sevi tu nolādi ar savu žulti, ar netaisnību.

Draugiem Facebook Twitter Google+