×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. novembris, 2014
Drukāt

Āfrikas svelme Rīgas cirkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rudenīgajā laikā, tuvojoties ziemai, Rīgas cirks no 21. novembra piektdienās, sestdienās un svētdienās aicina ceļojumā vienmēr vasarīgās Āfrikas noslēpumainajā pasaulē, kurā būs iespējams sastapt eksotiskus akrobātus, vērot eksotiskas dejas un dzīvniekus.

Rīgas cirka jaunajā izrādē “Āfrikas svelme” vienā cirka manēžā satiksies dažādu tālu zemju, dažādu žanru un fantāziju mākslinieki. Kā vēsta Rīgas cirka pārstāvji, viņu piedāvātajā Āfrikas pasakā viss būšot īsts. Pirmkārt, skatītājus ārkārtīgi kustīgā izrādē priecēs akrobātu apvienība “Kenia Boys” jeb Kenijas zēni, kuras sastāvā darbojas septiņi temperamentīgi, eksotiski, lokani, izveicīgi un bezbailīgi akrobāti.

Pārsteidzošu sniegumu izrādē parādīs gaisa dejotāja Olga Guseva. Viņa ir ļoti ekspresīva dejotāja uz vertikālās virves, turklāt dejotājas numurs norisinās tieši zem cirka kupola. Akrobāte ir prestižā 12. starptautiskā cirka festivāla Vudžiao (Ķīna) laureāte, bet pēdējos gados viņa dodas regulārās viesizrādēs dažādos Eiropas cirkos Francijā, Beļģijā, Holandē, Igaunijā un Skandināvijas valstīs.

Savukārt dzīvnieku dresētāja Jūlija Kravčenko ir cirka mākslinieku bērns. Viņa kopš mazām dienām iepazinusi brīnišķīgo dzīvnieku pasauli un augusi kopā ar mammas četrkājainajiem audzēkņiem. Uz Rīgu māksliniece atvedusi eksotisku dzīvnieku grupu, kurā uzstājas sārtie pelikāni, strauss, dzeloņcūka, ponijs, degunlācīši, papagaiļi un pērtiķi. Teatralizētajā Āfrikas džungļu tematikai veltītajā iestudējumā pērtiķiem uzticētas pirātu lomas.

Tikmēr Stepans Srafiks, kas ir akrobāts un ekvilibrists un savu numuru izpilda uz vertikālām kārtīm, izrādē aicinās iegrimt senās Ēģiptes noslēpumainajās fantāzijās.

Dzīvnieku dresētājs Oleksandrs Orlovs piedāvās pasaulē vienīgo gigantisko krokodilu atrakciju, kurā vienlaikus cirka manēžā skatāmi Nīlas krokodili un Misisipi aligatori, daži no tiem ir trīs līdz četrus metru gari.

Ceļojumā pa Āfrikas kontinentu varēsiet doties kopā ar eksotiskos kostīmos tērptām deju grupas meitenēm, omulīgo klaunu Martu un Vladimira Zementova komiskajiem akrobātiem kaskadieriem uz gigantiskā velosipēda.

Izrādes kopējo noskaņojumu spilgti papildinās īpaši šai izrādei atvestās papildu krāsaino gaismu, lāzerstaru, lāzerzīmējumu un citu specefektu iekārtas.

“Āfrikas svelme” ir iecerēta kā krāšņa izrāde visai ģimenei.

Varbūt noder

Izrādes “Āfrikas svelme”: 22., 23., XI 13.00; 28. XI 18.30; 29. XI 13.00 un 16.00; 30. XI 13.00; 5. XII 18.00; 6. XII 13.00 un 16.00; 7. XII 13.00; 12. XII 18.00.

Biļetes “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena: EUR 1,50 – 19,50.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+