Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
24. maijs, 2016
Drukāt

Āgenskalnā iereibis vīrietis vicinās ar šaujamieroci

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vakar, 23.maijā, likumsargi saņēma informāciju, ka Nometņu ielā manāmi iereibis vīrietis vicinās, iespējams, ar šaujamieroci, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Ierodoties notikuma vietā, uzmeklēta aprakstam atbilstoša persona. Persona lietoja necenzētus izteicienus, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Pie vīrieša pamanīts šaujamierocim līdzīgs ierocis, kurš bija aizbāzts aiz biksēm.

Veicot pārrunas ar agresīvi noskaņoto vīrieti, apstiprinājās aizdomas par alkoholisko dzērienu lietošanu.

Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, pēc kā nodots Valsts policijas darbiniekiem saistībā ar ieroču turēšanas pārkāpumiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+