×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Aicina pieteikt “Gada rīdzinieka” pretendentus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (no labās) un Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Juris Ekmanis pasākuma laikā, kurā parakstīs līgumu par apbalvojuma "Gada rīdzinieks" piešķiršanu arī par nozīmīgu zinātnisko pētījumu humanitārajās un eksaktajās zinātņu nozarēs.

Rīgas dome (RD) aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumam “Gada rīdzinieks”, kuru 18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, pasniegs RD svinīgajā sēdē, aģentūra BNS uzzināja RD.

Pretendents pašvaldības apbalvojumam var būt jebkuras valsts piederības un tautības persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu un ar savu talantu un darbu ir veicinājusi Rīgas atpazīstamību, pievērsusi sabiedrības uzmanību Latvijas galvaspilsētai, tā veicinot tās attīstību un radot interesi par to, norāda RD.

Iesūtītos pieteikumus izvērtēs žūrija, kurā iekļauts RD priekšsēdētājs Nils Ušakovs, RD priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, Latvijas Nacionālās operas direktors Zigmars Liepiņš, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis, Rīgas Tehniskās universitātes rektors, akadēmiķis Leonīds Ribickis, sociologs Arnis Kaktiņš, un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Līdz šim apbalvojumu “Gada rīdzinieks” saņēmuši diriģents Māris Sirmais, režisors Alvis Hermanis, hokeja treneris Jūliuss Šuplers, Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, mecenāti Ināra un Boriss Teterevi, kā arī Zaiga un Māris Gaiļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu pacik b.Ušakovs izteicies,ka Pūtins priekš mums ir vislabākais,tad kādi jautājumi.

Draugiem Facebook Twitter Google+