Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

“airBaltic” piedāvā savienojumus ar Ņujorku

LETALETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic”, paplašinot sadarbību ar “Uzbekistan Airways”, piedāvā savienojumus starp Džona Kenedija lidostu Ņujorkā un lidostām Baltijas jūras reģionā, informēja lidsabiedrībā.

“airBaltic” komercdirektors Kristofs Vjate norāda, ka kompānija ir gandarīta par sadarbības līguma paplašināšanu ar “Uzbekistan Airways”, piedāvājot klientiem no Baltijas jūras reģiona “ļoti gaidīto maršrutu uz pasaules modes, finanšu, kultūras un mākslas centru – Ņujorku”. Viņš arī skaidro, ka šajā vasaras sezonā “airBaltic” pilnveidojusi pakalpojumus, uzlabojusi lidojumu grafiku, papildinot to ar jauniem maršrutiem un nostiprinot līdzšinējo sadarbību.

“airBaltic” klienti, kuri ceļos starp Ņujorku un Rīgu, varēs izmantot “Uzbekistan Airways” lidojumus, kas tiek veikti ar “Boeing 767” lidmašīnu divas reizes nedēļā, bet “airBaltic” nodrošinās savienojumus starp Rīgu, kā arī citām Baltijas jūras reģiona lidostām.

“airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (18)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+