Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. maijs, 2015
Drukāt

“airBaltic” piedāvā savienojumus ar Ņujorku

LETALETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic”, paplašinot sadarbību ar “Uzbekistan Airways”, piedāvā savienojumus starp Džona Kenedija lidostu Ņujorkā un lidostām Baltijas jūras reģionā, informēja lidsabiedrībā.

“airBaltic” komercdirektors Kristofs Vjate norāda, ka kompānija ir gandarīta par sadarbības līguma paplašināšanu ar “Uzbekistan Airways”, piedāvājot klientiem no Baltijas jūras reģiona “ļoti gaidīto maršrutu uz pasaules modes, finanšu, kultūras un mākslas centru – Ņujorku”. Viņš arī skaidro, ka šajā vasaras sezonā “airBaltic” pilnveidojusi pakalpojumus, uzlabojusi lidojumu grafiku, papildinot to ar jauniem maršrutiem un nostiprinot līdzšinējo sadarbību.

“airBaltic” klienti, kuri ceļos starp Ņujorku un Rīgu, varēs izmantot “Uzbekistan Airways” lidojumus, kas tiek veikti ar “Boeing 767” lidmašīnu divas reizes nedēļā, bet “airBaltic” nodrošinās savienojumus starp Rīgu, kā arī citām Baltijas jūras reģiona lidostām.

“airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugumsValdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+