Ekonomika
Bizness

“airBaltic” visas jaunās lidmašīnas nosauc Latvijas pilsētu vārdos0


Visas “airBaltic” “Airbus A220-300” lidmašīnas nosauktas Latvijas mīlētāko pilsētu vārdos.
Visas “airBaltic” “Airbus A220-300” lidmašīnas nosauktas Latvijas mīlētāko pilsētu vārdos.
Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” pagājušajā nedēļas nogalē saņēma 14. “Airbus A220-300” lidmašīnu, un tagad visi 14 mīlētāko Latvijas pilsētu vārdi rotā jaunās Airbus A220-300 lidmašīnas.

Par godu Latvijas simtgadei “airBaltic” vēlas veicināt Latvijas atpazīstamību starptautiski, nosaucot 14 savas “Airbus A220-300” lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka “airBaltic” kā Latvijas vadošais eksporta zīmols investē resursus, lai nestu Latvijas vārdu pasaulē.

“Godinot Latvijas pilsētas un to nosaukumu piešķiršanu mūsu lidmašīnām, “airBaltic” pasažieri novembrī lidojumu žurnālā “Baltic Outlook” varēja lasīt īsus aprakstus par katru no tām.”

Kopumā balsošanā tika saņemtas 98 000 balsis. Pirmajā vietā ar 9183 balsīm ierindojās Cēsis, kurai sekoja Alūksne, Valmiera, Kuldīga un Smiltene. Top 14 iekļuva arī Ogre, Līvāni, Bauska, Gulbene, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.

Jaunā “Airbus A220-300” lidmašīna nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem.

Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks.

Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo “Airbus A220-300” ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

Saistītie raksti

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu.

LA.lv