×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

No lidmašīnas, kurā atradies Vējonis, izsēdināta kāda pasažiere (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šorīt no lidsabiedrības “Lufthansa” reisa Rīga-Frankfurte lidmašīnas īsi pirms izlidošanas izsēdināta kāda sieviete, situācijai dažos pasažieros raisot apmulsumu, novēroja aģentūra LETA. Lidmašīnā atradās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis un atsevišķi viņa komandas locekļi. Iepriekš vēstīts, ka Vējonis šodien dodas darba vizītē uz Sofiju Bulgārijā.

Sākotnēji lidmašīnas kapteinis paziņoja, ka gaidāma neliela kavēšanās atsevišķu pasažieru situācijas dēļ, bet pauda cerību laikā ierasties galamērķī. Tad ar kādu sievieti sarunājās lidmašīnas personāls. Pēc tam viņa pameta lidmašīnu, sakot, ka kādam laikam savajadzējies viņas vietu.

Problēmas risināšanā uz īsu brīdi bija iesaistījies arī lidmašīnas kapteinis. Vēlāk viņš paziņoja, ka lidmašīna ir gatava izlidot, tomēr nokavēta plānotā izlidošanas kārta, līdz ar to ir jāgaida jauna. Īsi pēc tam lidmašīna devās uz pacelšanos. Kā liecina informācija lidostas “Rīga” mājaslapā, plānotais izlidošanas laiks bija plkst.6.35, bet lidmašīna izlidoja plkst.7.11. Valsts prezidenta Preses dienestā aģentūrai LETA skaidroja, ka prezidenta komandai biļetes šim braucienam iegādātas jau pirms pusotra mēneša.

Savukārt “Lufthansa” aģentūrai LETA norādīja, ka bija divi iemesli, kādēļ šorīt kavējās reiss no Rīgas uz Frankfurti. Pirmais iemesls bija tāds, ka reisam tika piešķirts īpašs gaisa satiksmes kontroles pacelšanās intervāls saistībā ar regulējumu Polijas gaisa telpā. Otrs iemesls bija tāds, ka uz reisu bija pārdots vairāk biļešu, nekā lidmašīnā ir vietu.

“Bija nesaprašanās ar vienu pasažieri, kuram šī iemesla dēļ tika rezervēta vieta citā lidmašīnā, bet kurš kļūdas dēļ iekāpa reisa “LH 839″ lidmašīnā [ar kuru lidoja arī Vējonis ar atsevišķiem viņa komandas locekļiem]. Šis pasažieris ieņēma vietu, kas bija rezervēta citam pasažierim, un tādēļ apkalpe lūdza šo personu atstāt lidmašīnu un lidot ar reisu, uz kuru viņam bija rezervēta vieta,” skaidroja aviokompānijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ak vai Vejonim butu kaut kas noticis ja sievietite butu lidojusi kopa ar vinu.Nu gan tragedija.

  2. ko var cepties par sīkumiem!!!

  3. NU ĻOTI CŪCISKA RĪCĪBA-IZSĒDINĀT SIEVIETI !!!! VAI TAD KĀDU JAUNĀKU ,,VECI ,, NEVARĒJA ATRAST!!!

  4. Neticu nevienam vārdam!

  5. Vajadzēja kā Kučinskim,lidot ar Ryanair

  6. It kā kāds jaunums, ka pārdod vairāk biļešu nekā vietu lidmašīnā !
    “Taupīgās” kompānijās tā ir pierasta prakse. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+