Latvijā
Kriminālziņas

Aizturētais Vecmīlgrāvī centies apēst vairākus iepakojumus ar baltu pulveri2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Valsts policijas foto

Papildināts ar video.

Rīga pašvaldības policijas (RPP) policisti trešdien aizturēja kādu vīrieti, kurš aizturēšanas laikā mēģināja apēst vairākus iepakojumus ar baltu pulverveida vielu, aģentūrai LETA pavēstīja RPP pārstāve Lāsma Zemene.

Patruļas laikā Vecmīlgrāvi RPP policisti pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, kuri pēdējo gadu laikā bija vairākkārtīgi nonākuši policijas redzeslokā. Abi vīrieši, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, palika manāmi tramīgi. Kārtības sargi nolēma apstāties un pārbaudīt aizdomīgās uzvedības iemeslus.

Saistītie raksti

Viena vīrieša pārmeklēšanas laikā tika pamanīts, ka viņš savilktās dūrēs tur vairākus plastmasas iepakojumus. Viņam tika lūgts nekavējoties uzrādīt iepakojumus, taču viņš pēkšņi mēģināja izrauties no policista tvēriena un dažus no iepakojumiem apēst. Tikmēr otrs policists piesteidzās pie pārmeklējamā un nobloķēja viņa rokas. Atverot vīrieša pirkstus, ievēroti vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes baltu pulverveida vielu.

Tāpat abu kungu pārmeklēšanas laikā atrastas šļirces un pneimatiskā pistole.

Par notikušo tika informēti Valsts policijas darbinieki, kuri sagaidīti notikuma vietā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv