×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. decembris, 2012
Drukāt

Amatpersonas sveic iedzīvotājus Ziemassvētkos

amatreplet_9124655

Valsts prezidents Andris Bērziņš Ziemassvētkos aicina noticēt brīnumam, dalīties labajā, radīt prieku līdzcilvēkos un padarīt pasauli gaišāku.

“Šā gada izskaņa un Ziemassvētku laiks ir atnācis ar sniega baltumu un īstas ziemas krāšņumu. Baltā ir miera, drošības un ticības krāsa, jo miers un saticība, prieks un labestība ir tās izjūtas, kas pieder Ziemassvētku gaidīšanas laikam,” norādījis prezidents.

Bērziņš novēl, lai Ziemassvētki ienāk katrā mājā un ielīksmo katru sirdi, kas ļaujas gada skaistākā notikuma burvībai. “Ticības un baltu domu piepildītus Ziemassvētkus!” vēl prezidents.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) vēl svētkos būt kopā ar vistuvākajiem cilvēkiem, lai ticība, cerība un mīlestība būtu klātesoša, aģentūrai BNS pavēstīja Saeimas preses centrā.

“Lai gaišas domas un ieceres – kā sveces liesmiņas, lai miers uz pasaules un cilvēkiem – labs prāts. Lai visiem Latvijas ļaudīm patiesi priecīgi, mīlestības un saticības pilni Ziemassvētki!” novēl Āboltiņa.

Saeimas priekšsēdētāja arī aicina gadumijā uz mirkli apstāties un izvētīt, kas aizejošajā gadā ir izdevies un kas notiks nākamgad. Jāapdomā arī, ko mēs esam darījuši un cik patiesi centušies, lai katram no mums individuāli un Latvijai klātos labāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+