×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. maijs, 2014
Drukāt

Andželīna Džolija ziedo Rietumbalkānu plūdos cietušajiem

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu kinozvaigzne Andželīna Džolija ar ASV Sarkanā Krusta starpniecību ziedojusi 50 000 dolāru (36 600 eiro) Rietumbalkānu plūdos cietušajiem, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Jau vēstīts, ka Bosniju-Hercegovinu, Serbiju un Horvātiju skāruši spēcīgi plūdi, kuros bojāgājušo skaits sasniedzis 48, bet no plūdu skartajām teritorijām evakuēti desmitiem tūkstoši cilvēku. Vissmagākā situācija ir tieši Bosnijas un Hercegovinas ziemeļos, reģionos ap Savas upi.

Plūdi skāruši miljoniem cilvēku un nodarījuši miljardiem eiro lielus zaudējumus.

“Traģiski, ka tik daudz konfliktu un iznīcību pieredzējušam reģionam tagad jāpacieš tāda apmēra dabas katastrofa. Domās esmu ar ģimenēm, kam nācās zaudēt savu māju, iedzīvi un tuvos cilvēkus,” paziņoja Džolija.

“Iedvesmojoši skatīties, kā cilvēki no visām valstīm atbalsta savus kaimiņus un līdzpilsoņus,” uzsver aktrise. “Pienācis laiks mums rīkoties tāpat un piedāvāt palīdzību. Mums jāparūpējas ne tikai par steidzamām vajadzībām. Ilgtermiņā būs jāatjauno mājas un jāpārbūvē infrastruktūra. Mums jābūt gataviem atbalstīt šīs kopienas arī nākotnē.”

Džolija debitēja kā režisore ar filmu “In the Land of Blood and Honey”, kurā vēstīts par bosniešu gūsteknes ciešanām Bosnijas kara laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+