Horoskopi un mistika
Horoskopi

Apbruņojies ar pacietību! Horoskopi 4.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šaubu, baumu un konfliktu diena, kurā no visiem spēkiem jācenšas izvairīties no pāragru lēmumu pieņemšanos un asu viedokļu izpaušanas. Augsts traumatisma un dažādu negadījumu risks, tāpēc vairumam cilvēku ieteicams nedoties tālā ceļā un vakaru pavadīt mājās, ģimenes lokā.

Auns

Šodien Auniem būs daudz jautājumu – sākot ar ziņām no tālienes, jaunumiem, pretrunīgiem apgalvojumiem un satiktajiem cilvēkiem. Vakara pusē diena noskaidrosies. Domājot par veidu, kā sasniegt savus mērķus, lietas nāksies sev pašam nosaukt īstajos vārdos.

Vērsis

Šodien daži Vērši nejutīsies “savā ādā”, jo pamanīsies nokļūt divdomīgās situācijās – no tām glābs laba humora izjūta un spēja “spēlēt” līdzi pārējiem. Toties vakarā viss nostāsies savās vietās un tu varēsi pabeigt dienā iecerēto. Vakarā jābūt uzmanīgam, braucot pie stūres.

Dvīņi

Dvīņiem šī būs šaubu diena. Nekas nebūs saprotams, nojaušams un vispār – daudzi notikumi būs miglā tīti. Dienas gaitā tu sapratīsi, ka pašam vien būs jāmaina sava attieksme uz izlēmīgāku, lai kaut ko atrisinātu. Nevajadzētu šodien iesākt neko jaunu.

Vēzis

Šodien arī Vēžiem gaidāma pretrunīga diena. Dažas situācijas prasīs nopietnu analīzi un spēju redzēt vairākas iespējamās izejas no konkrētās situācijas. Dienas beigās vairākas lietas taps skaidrākas, tiesa, ne bez citu palīdzības. Droši vari vērsties pēc padoma pie kāda pieredzējušāka un gados vecāka cilvēka. Saasināsies konkurente. Iespējami konflikti ar mīļoto cilvēku, ar priekšniecību vai klientiem.

Lauva

Lauva pamodīsies ar lieliem plāniem, taču dienas gaitā lielā uzņēmība noplaks. Kārtējā “lidojuma” vietā tu ieskriesi bezizejā un tas viss tikai tāpēc, ka tu pārlieku daudz esi “sadomājies” par savām spējām. Par prioritāti šodien vajadzētu izvēlēties jautājumus, kas saistās ar tavu veselību un dienas režīmu. Vēlams aizmirst par bezjēdzīgajām piektdienas izklaidēm un pievērsties lietderīgākām lietām, piemēram, vakaram kopā ar ģimeni.

Jaunava

Šaubu un minējumu diena arī Jaunavām – pat draugu un tuvinieku lokā būs grūti atrast godīgumu un tiešas atbildes. Dienas otrajā pusē tu vari nokļūt tādā situācijā, kas no tevis prasīs tūlītēju rīcību un asu prātu. Neuzsāc nekādas avantūras, jo tas beigsies ļoti slikti!

Svari

Šodien zvaigznes neiesaka Svariem doties ceļā, it īpaši, ja brauciens plānots tālu. Tāpat šodienu varētu saukt par “ķibeļu” dienu – sākot ar to, ka niķosies tehnika un beidzot ar traumatisma risku. Pacenties šo dienu nodzīvot lēni un pārdomāti.

Skorpions

Šodien Skorpioniem jāatturas no finanšu jautājumu risināšanas – neveiksmīga diena manipulācijām ar naudu. Nav izslēgts, ka gadīsies pat kāda ķibele norēķinoties par pirkumu. Dienas otrajā pusē var parādīties kāds neatliekams darbs.

Strēlnieks

Šodienas notikumi tev pierādīs, ka tu nevari vienmēr dzīvē cerēt uz panākumiem un veiksmi. Šodien tu sapratīsi, ka par visu, ko tu savā dzīvē dari, patiesībā esi atbildīgs tu pats. Ja tu šo mācību neiegūsi, nokļūsi nepatīkamā un grūti risināmā situācijā. Atsakies no uzstāšanās publikas priekšā un no ceļojumiem.

Mežāzis

Mežāžiem šajā dienā zvaigznes sola veiksmīgu vakaru – tas būs piepildīts ar pozitīvu enerģiju un daudz smiekliem. Ja tavā kompānijā ir ieviesies cilvēks, kas nav patiess, šī ir īstā diena, lai viņam atklātu to, ka tu jau to zini. Esi izlēmīgs! Nešaubies par saviem uzskatiem un paud tos skaidri. Šodien vēlams atteikties no fiziskajām aktivitātēm, iespējams traumu risks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien atturies no galēju lēmumu pieņemšanas un pārmaiņām, nemaini strauji savu kursu. Svarīgi atpazīt īstas šaubas no mirkļa vājuma. Veiksmīga diena, lai dotos kādā ceļojumā vai ciemos.

Zivis

Zivīm šī diena būtu jāveltī tam, lai pārdomātu savus nākotnes plānus, it īpaši to stratēģisko rīcību. Patiesa skaidrība dažos jautājumos ieviesīsies tikai vakara pusē. Atsakies no tikšanās ar cilvēkiem, kas neizraisa tavas simpātijas, pretējā gadījumā nopietns konflikts ir gandrīz garantēts.

 

LA.lv