Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Ar karstu tēju apdedzina gadu vecu zēnu

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Uzlīstot virsū karstai tējai, apdegumus ceturtdien Kurzemes reģionā ceturtdien guvis kāds vienu gadu vecs zēns, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Negadījums noticis, kad kādam no pieaugušajiem netīšām no krūzes izlijusi tikko pagatavota tēja un uzlijusi virsū bērnam. Mediķi viņam konstatējuši vienas kājas termiskus apdegumus.

Savukārt slimnīcā Rīgā ceturtdien nonācis kāds 51 gadu vecs nezināmu augu maisījuma jeb tā dēvētā spaisa lietotājs. Vīrietis “spaisu” lietojis savās mājās ticis atrasts tualetē – viņam bijusi kavēta apziņa.

Mediķi vīrietim konstatējuši saindēšanos, viņš nogādāts slimnīcā. NMPD speciālistu rīcībā ir informācija, ka šī nebūt nav pirmā reize, kad minētais vīrietis lieto “spaisu” un saindējas ar to.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1104 izsaukumu, no kuriem 146 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+