×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. septembris, 2013
Drukāt

Ar klipu “Tautumeita atgriežas Eiropā” iepazīstinās ar jauno naudu (foto, video)

LETALETA

Šodien finanšu ministrs Andris Vilks pasākumu centrā “Kino Splendid Palace” prezentēja eiro informatīvo klipu “Tautumeita atgriežas Eiropā”.

 

Ar tā palīdzību Finanšu ministrija (FM) sabiedrību iepazīstinās ar jaunās naudas izskatu un izcelsmi, kā arī informēs, kur iedzīvotāji var iegūt atbildes uz visiem jautājumiem par eiro, portālu “LA.lv” informēja FM.

Klips uzsver iedzīvotājiem būtisko identitātes jautājumu, jo tajā ietvertie simboli ir ozols, viensēta, Daugavas loki, kas paliks Latvijā arī pēc eiro ieviešanas. Ar šo video materiālu FM plāno uzsākt informatīvo kampaņu par eiro ieviešanu Latvijā. Sākot no ceturtdienas, 19. septembra, informatīvais klips būs vērojams Latvijas televīziju kanālos.

“Uz eiro attēlotais tautumeitas profils pasaulei stāstīs par mūsu nācijas vērtībām. Šis tēls Latvijas iedzīvotājiem pazīstams jau daudzus gadu simtus un simbolizē darba tikumu. No šīs īpašības atkarīgs arī tas, cik lieli būs guvumi pēc mūsu valsts iestāšanās eirozonā. Jo eiro ir instruments, kuru jālieto prasmīgi,” uzsver FM.

Jau vēstīts, ka Latvija no latiem uz eiro pāries no nākamā gada 1.janvāra.

{gallery id=”2166″}

{source}
<iframe width=”640″ height=”480″ src=”//www.youtube.com/embed/aoUyWaWlO20″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+