×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Ar LU biznesa inkubatora atbalstu sāk ražot pirmās sēklu un žāvētu augļu trifeles

Foto - Aija GeidaFoto - Aija Geida

Paplašinot veselīgās bioloģiskās produkcijas piedāvājumu Latvijas veikalos, mājražotāju uzņēmums “Sēklu muss” sācis ražot sēkliņu un žāvētu augļu trifeles, informēja uzņēmuma pārstāve Kristīne Rinča.

“Projekts tapis, cieši sadarbojoties ar Latvijas Universitātes (LU) Ekonomikas un vadības fakultātes Biznesa inkubatoru, kas palīdz ar kontaktiem un sadarbības partneru meklējumiem, kā arī ar finansējuma piesaisti,” sacīja Rinča.

Viņa arī atzina, ka pagaidām produkcija tiek ražota nelielos apjomos, taču tuvākajos mēnešos plānots atvērt ražotni Rīgā.

“Patlaban notiek tirgus izpēte un plānojam, ka tuvākajos mēnešos paplašināsimies un atvērsim ražotni. Nākotnē produkciju realizēsim ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos. Jau tagad par trifelēm ir interese Norvēģijā, kur vietējais bioloģiskās produkcijas izplatītājs ir ieinteresēts iepirkt arī mūsu produkciju,” sacīja Rinča.

Trifeles, kas pagatavotas tikai no sēkliņām un žāvētiem augļiem, turklāt produkta sastāvā netiek izmantoti milti, cukurs, olas, mākslīgās krāsvielas vai konservanti. Trifeļu izejvielas tiek iepirktas no vietējiem zemniekiem, savukārt produkcijas mērķa tirgus ir veģetārieši, sportisti, grūtnieces, skolēni, kā arī veselīga dzīvesveida piekritēji.

“Sēklu muss” sēkliņu un žāvētu augļu trifeles patlaban varot iegādātie bioloģiskās produkcijas veikaliņos, kā arī gadatirgos, sacīja uzņēmuma pārstāve.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+