Latvijā
Politika

Arī šodien neizlemj jautājumu par Saeimas Pieprasījumu komisijas vadību0


Linda Liepiņa
Linda Liepiņa
Foto: LETA/Paula Čurkste

Saeimas Pieprasījumu komisija tāpat kā iepriekšējā sēdē jūnijā arī šodien pēc būtības neskatīja vasaras sākumā rosināto priekšlikumu par komisijas vadītājas, partiju “KPV LV” pametušās Lindas Liepiņas atbrīvošanu no amata un jauna vadītāja ievēlēšanu.

Liepiņa komisijas sēdē vaicāja, vai kāds uztur šo koalīcijas deputātu rosināto jautājumu, kā arī piedāvāja rīkot balsojumu. Partijas “KPV LV” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Pucens apliecināja, ka uztur balsojumu šajā jautājumā.

Tomēr tad aizsākās īsa diskusija, ka attiecīgais jautājums nav iekļauts komisijas sēdes izsludinātajā darba kārtībā. Izskanot ierosinājumam turpināt darbu, skatot komisijas darba kārtībā esošo pieprasījumu Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV), Liepiņa pārgāja uz šī jautājuma skatīšanu.

Komisijas sēdes noslēgumā Liepiņa un Pucens īsi apsprieda iespējas jautājumu par komisijas vadītāja maiņu skatīt nākamajā komisijas sēdē.

Kā ziņots, vasaras sākumā deviņi koalīcijas deputāti bija lūguši sasaukt Pieprasījumu komisiju ārkārtas sēdi, lai skatītu jautājumu par Liepiņas atsaukšanu no komisijas vadītājas amata un ievēlētu jaunu priekšsēdētāju.

Saistītie raksti

Pirms Jāņiem notikušajā Pieprasījumu komisijas sēdē bija ieradušies deviņi no 17 tās locekļiem. Sēde ilga aptuveni 12 minūtes, tās vadītājai Liepiņai paziņojot, ka nav kvoruma, slēdzot sēdi un atstājot sēžu zāli.

Kā aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja “KPV LV” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Pucens, deputāti Liepiņai vēlas izteikt neuzticību, jo iepriekš partijas vienojušās, ka katra partija vadīs savu komisiju. Pieprasījumu komisija ir jāvada “KPV LV” un, ņemot vērā, ka Liepiņa izstājusies no partijas, tad partija komisijas vadītāja amatam izvirzījusi deputātu Ivaru Pugu (KPV LV), norādīja politiķis.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“ZZS” valdībai piedāvāto pašvaldību reformu projektu nosauc par brāķi 2
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
21 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
37 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas