Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesatraucies, ja cerētais cieš krahu. Astroloģiskā prognoze no 28. augusta līdz 3.septembrim 0

Foto – Ieva Čīka/LETA

Auns. Pirmdien var nākties izpildīt kādu sen dotu solījumu un atbildēt par saviem vārdiem. Otrdien, trešdien sapņosi par ceļojumiem un tālām zemēm, bet darbi neļaus izrauties. Piektdiena būs ļoti harmoniska darbam un sasniegumu gūšanai. Izmanto radošumu un intuīciju, lai gūtu rezultātus. Svētdien daudz komunikācijas un veiksmīga domu apmaiņa.

Vērsis. Šonedēļ iespējams iekšējs nemiers un vēlme pēc pārmaiņām – izmanto to produktīvi. Pārbīdi mēbeles, remontē dzīvokli, lai gan šo darbību saskaņošana ar citiem mājas iemītniekiem var prasīt zināmas pūles. Saimnieciskām lietām vispiemērotākā diena būs sestdiena. Visharmoniskākā diena – piektdiena. Svētdien iespējamas neskaidrības attiecībās ar bērniem.


Dvīņi.
No tevis tiks prasīta precīza darbu izpilde. Ar virspusējiem un paviršiem darbiem atzinību negūsi. Un pārbaudi izdarīto vēlreiz. Nelabvēlīgākā diena – pirmdiena. Harmoniskākās dienas – trešdienas vakars un ceturtdiena. Piektdien, sestdien apdari mājas darbus, citādi neizdarītās lietas traucēs nākamnedēļ veltīt sevi profesionālajām lietām.

Vēzis. Pratīsi noturēt līdzsvarā darba lietas un ģimenes pienākumus. Būsi gatavs daudz enerģijas ieguldīt, lai nopelnītu naudu. Ja strādāsi nopietni un apzinīgi, tā arī būs. Ģimene atbalstīs tevi tavos centienos. Ievēro rūpību darbā ar dokumentiem un pārbaudi veikalā izdoto atlikumu.


Lauva.
Otrdiena un trešdiena veiksmīgas, lai uzņemtos jaunas darba saistības un pienākumus, tikai precīzi atrunā arī atalgojumu. Šajā nedēļā aktuāli uzturēt labā formā savu prātu. Noderēs tavas zināšanas un oriģināla pieeja lietām. Būs diezgan daudz informācijas apmaiņas, tāpēc esi gatavs aktīvi komunicēt, būt lietas kursā par notiekošo un piedāvāt savus risinājumus.


Jaunava.
Daudz laiku veltīsi pārdomām par sevi un dzīvi, labprāt nodosies pašanalīzei, tikai nekļūsti pārlieku kritiska pret sevi. Pirmdien vari pievērsties meditācijai. Otrdien centies neielaisties diskusijās ar cilvēkiem, kas pret tevi ir nelabvēlīgi noskaņoti. Visharmoniskākās dienas – ceturtdiena un piektdiena. Svētdien iespējamas neskaidrības ar dzīvesbiedru.

Svari. Ja vēlies kaut ko sasniegt, aktīvi rīkojies mērķa virzienā. Var sākties vai turpināties nozīmīgi projekti. Sadarbojies ar draugiem un domubiedriem, izmanto viņu prasmes un zināšanas, tikai nestrīdies, ja kaut kam nepiekrīti. Ja trūkst idejas, ko un kā darīt, pēc risinājuma vai padoma vari vērsties pie savas otrās pusītes vai sadarbības partneriem.


Skorpions.
Diezgan lielu enerģiju nāksies ielikt profesionālajā jomā, var rasties jauni projekti, kas prasīs tavu uzmanību. Ja ir kādi iekavēti darbi, noteikti izdari tos. Nauda nāks lēni, bet stabili, ja neslinkosi un ieguldīsi darbu. Nedēļa var padoties visai veiksmīga, tikai slinkums būs tavs ienaidnieks. Mīlas frontē gribēsi vairāk romantikas.


Strēlnieks
. Nedēļas sākumā izvairies no pārsteidzīgiem spriedumiem un atturies no pārmetumu izteikšanas. Trešdien viegli varēsi sevi savākt un disciplinēti darboties – studiju darbi, juridiskas lietas, saziņa ar ārzemju partneriem. Ja šīs nodarbes ir aktuālas, izmanto šo laiku atbilstoši. Veiksmīgāks gan būs trešdienas vakars.

Mežāzis. Kopīpašuma jautājumi risināsies veiksmīgi. Pirmdien nesatraucies, ja cerētais cieš krahu. Krīžu risināšanā izmanto ne tikai konservatīvu pieeju, bet pamēģini izmantot arī kādu oriģinālu un netipisku risinājumu. Karjeras lietās veiksies visai labi, ja vien būsi motivēts gūt panākumus un aktīvi rīkosies lietas labā. Svētdien iespējami pārpratumi informācijas apmaiņā.


Ūdensvīrs.
Daudz kas šonedēļ būs atkarīgs no tava laulātā drauga un citiem cilvēkiem. Vērosi viņu aktivitātes, lai gan ne vienmēr pilnā mērā spēsi izsekot notiekošajam, pats ieturēsi neitrālu pozīciju. Ieklausies viņu lūgumos un idejās, iespējams, kaut kas no tā visa tiešām būs vērtīgs un tavas uzmanības vērts. Ja ideju akceptē, atbalsti viņu projektus.

Zivis.
Nesanāks daudz brīvā laika veltīt sev. Vajadzēs daudz strādāt un diezgan daudz enerģijas ieguldīt profesionālajā jomā, ja gribēsi izpelnīties novērtējumu un atzinību. Tāpat pievērs uzmanību dzīvesbiedra vēlmēm un vajadzībām. Enerģiju vajadzētu ieguldīt veselības uzturēšanā. Labi palīdzēs masāžas un pareizs uzturs.

LA.lv