Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kal plānus! Romantiskie horoskopi 3. -9. aprīlim 0

Foto – Sintija Zandersone/LETA

Auns. Daudzi Auni šonedēļ atradīsies uzmanības centrā, bet tāpat nejutīsies gandarīti. Piektdiena, sestdiena un svētdiena būs finansiāli neveiksmīgas. Veiksmīgākā diena – trešdiena. Jo īpaši laba diena tā būs pedagogiem, sportistiem un reklāmas pārstāvjiem. Vari rīkot prezentācijas vai svinības un izpausties mīlas frontē.

Vērsis. Ja esi no tiem Vēršiem, kas nav stabilās attiecībās, šī nedēļa mīlas jautājumos izspēlēs ar tevi dažus gājienus. Otrdienu gan vēlams pavadīt klusi un mierīgi, neiesaistoties nekādos attiecību risināšanas jautājumos. Visharmoniskākā un mierīgākā diena būs piektdiena.

Dvīņi. Laba nedēļa, lai būvētu plānus nākotnei. Lielu lomu spēlēs draugi, pie kuriem radīsi sapratni. Jo īpaši svarīgas dienas komunikācijai tev būs trešdiena un ceturdiena. Sarunā tikšanos ar kādu tev svarīgu cilvēku, kuru reti izdodas satikt. Brīvdienas būs īsti piemērotas tekstu rediģēšanai.

Vēzis. Vēži būs jūtīgi un sentimentāli, pastiprināsies vajadzība pēc uzmanības un sapratnes. Jaunas romantiskas attiecības šonedēļ nav vēlams sākt, bet var būt nepieciešamība izpildīt senāk dotos solījumus un iepriekš uzņemtās saistības. Pārlieka emocionalitāte tev tikai traucēs. Iemācies būt lietišķāks.

Lauva. Otrdien vairies no drūmām domām un pavadi dienu mierīgi. Trešdiena un ceturtdiena daudzām Lauvām būs labas un harmoniskas dienas – rūpējies par sevi un dari to, kas tev patīk. Visneharmoniskākā diena būs svētdiena, kad jāizvairās no destruktīvām darbībām, demonstratīvas uzvedības un konfliktiem.

Jaunava. Nedēļas otrajā pusē tām Jaunavām, kas dzimušas savas zodiaka zīmes beigās, iespējamas personiskās krīzes un nesaprašanās ar apkārtējiem cilvēkiem. Visveiksmīgākā diena – pirmdiena. Piektdien, sestdien, svētdien tavi konservatīvie instinkti darbosies tev par labu.

Svari. Šonedēļ var aktualizēties veselības jautājumi un rūpes par savu labsajūtu. Nebūs vēlams ļauties pārmērībām ne ēšanā, ne dzeršanā. Labākā diena būs ceturtdiena – parādi savu pārliecību un optimismu un esi atvērts jaunām idejām. Enerģiju novirzi nozīmīgām darbībām, un viss izdosies.

Skorpions. Pirmdien sasniegt vēlamo tev palīdzēs augstas garīgās darba spējas. Trešdien vēlēsies parādīt sevi citiem, bet rēķinies, ka vari palikt nesaprasts. Piektdien, sestdien – labāk neieplāno romantiskus pasākumus, bet nodarbojies ar praktiskām lietām. Svētdien konfliktu gadījumā saglabā aukstasinību.

Strēlnieks. Lai nedēļa neiesāktos ar emocionālajām krīzēm un sliktu garastāvokli, vairāk rūpējies par sevi un savām vajadzībām. Visharmoniskākā diena tev būs ceturtdiena, bet iespējams zināms apjukums. Nedēļas otrajā pusē Strēlniekiem, kas dzimuši savas zodiaka zīmes beigās, gaidāmi sarežģījumi.

Mežāzis. Šī būs nedēļa, kas prasīs zināmu elastību un spēju iekšēji pārkārtoties. Nedēļas vidū būsi mazliet izsists no līdzsvara, bet jau svētdien atgūsi kontroli pār situāciju un varbūt pat kļūsi par samierinātāju kādā konfliktā, parādot savu bezgalīgo pacietību un spēju loģiski paskatīties uz lietām.

Ūdensvīrs. Otrdien pabeidz iesāktos darbus un neiesāc neko jaunu. Vislabākā diena būs ceturtdiena, kad vari organizēt tikšanās un pārrunas ar citiem cilvēkiem. Brīvdienās nekļūsti pārāk kritisks. Ja rodas tieksme pēc finanšu avantūrām, tad atceries, ka šī nedēļa tam nav piemērota. Ievēro mērenību ēšanā.

Zivis. Dažām Zivīm var rasties vēlme atklāt sen slēptas jūtas. Pirmdien, otrdien var pārņemt radoša iedvesma – pievērsties mājas vai dārza labiekārtošanai, labs laiks, lai iegādātos interjera priekšmetus. Nedēļas beigas gan nešķitīs tik romantiskas, tāpēc labāk pievērsies analītiskiem darbiem.

LA.lv