Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
2. oktobris, 2015
Drukāt

Atbalstīs sociālās uzņēmējdarbības projektus

Foto - LetaFoto - Leta

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

Tā mērķis ir noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem. Paredzēts, ka Labklājības ministrija sadarbībā ar valsts AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” nodrošinās pasākumus sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai Latvijā. Plānota sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursa organizēšana, konsultāciju nodrošināšana sociālās uzņēmējdarbības sācēju biznesa plānu izstrādei, sociālo uzņēmumu atbalsta instrumentu piemērošana un sociālās uzņēmējdarbības sācēju biznesa plānu īstenošana. Projekta īstenošanai paredzēts finansējums 14,9 miljonu eiro apmērā, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 12,7 miljoni. Projekts Labklājības ministrijā ir jāiesniedz līdz 26. oktobrim.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (17)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+