Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
2. oktobris, 2015
Drukāt

Atbalstīs sociālās uzņēmējdarbības projektus

Foto - LetaFoto - Leta

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

Tā mērķis ir noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem. Paredzēts, ka Labklājības ministrija sadarbībā ar valsts AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” nodrošinās pasākumus sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai Latvijā. Plānota sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursa organizēšana, konsultāciju nodrošināšana sociālās uzņēmējdarbības sācēju biznesa plānu izstrādei, sociālo uzņēmumu atbalsta instrumentu piemērošana un sociālās uzņēmējdarbības sācēju biznesa plānu īstenošana. Projekta īstenošanai paredzēts finansējums 14,9 miljonu eiro apmērā, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 12,7 miljoni. Projekts Labklājības ministrijā ir jāiesniedz līdz 26. oktobrim.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+